Zjistili jsme, kolik vám půjčí Profi Credit czech

07.03. 2016 • Půjčky a hypotéky

Tato nebankovní společnost, která se na trhu nachází pod zkráceným názvem, je dnes možností, jak si můžeme půjčit vcelku jednoduše a také rychle. Pokud se podíváme na její nabídku, musíme předem oznámit, že je skutečně rozmanitá. A to z toho důvodu, že Proficredit půjčka nabídne hned dva typy úvěrových produktů. Má-li být naše recenze Profi Credit objektivní, je třeba dodat, že se jedná o úvěr určený pro všechny zaměstnané a dále se jedná o takový úvěr, který je určený pro podnikatele. Nejenom, že se tedy liší konkrétní žadatelé, ale i to, kolik peněz vlastně můžeme získat.

Jak je to v případě zaměstnaneckého úvěru?

Ten je určitě tím běžnějším a tak se na něho podíváme jako první. Začít je nutné rozhodně tím, že je určený všem lidem, kteří jsou zaměstnaní. Samotná částka začíná na poměrně malé výši, a to z toho důvodu, že jako minimum je v tomto případě nastavena suma pouhých 5 000 korun českých. To však neznamená, že by se tento poskytovatel držel jakkoliv při zemi. Jak ukazují Profi Credit zkušenosti, z této minimální částky se lze poměrně hravě dostat i na sumy podstatně vyšší. Tou nejvyšší, která je zaměstnaným soukromým osobám určena, je 166 000 korun českých. Samozřejmostí je možnost dané peníze využít na cokoliv, bez případného dokládání.

Nadchne také úvěr pro podnikatele

Zapomínat bychom neměli ani na to, že je k dispozici již zmíněný úvěr podnikatelský. V čem je právě on unikátní? Pokud se podíváme na částky, potom začíná na hodnotě vyšší, kterou je 30 000 korun českých. Pokud čekáte, že Profi Credit recenze bude spojena se sdělením, že i maximální částka bude vyšší, je třeba říci, že je to skutečně omyl. V tomto směru je totiž maximální suma paradoxně nižší než u zaměstnaneckého úvěru. Podnikatelé tak dosáhnou na částku, kterou je maximálně 110 000 korun českých. Pozor také na to, že je nutné je využít účelově, tedy jenom na konkrétní možnosti.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články