Jak si zahrát hazardní hry a přitom příliš neriskovat?

31.08. 2015 • Tipy a rady

Hazardní hry mohou být báječným způsobem relaxace, zábavou na dlouhé hodiny, ale mohou být velmi zrádné. Mohou být totiž i návykové a dostat člověka do velmi vážných problémů. U mnoha hráčů to začíná poměrně nevinně – na začátku je několik her zdarma, potom přijde první vklad do hry, první prohra, následuje další vklad a tak stále dokola. Hraní hazardních her může člověka rychle dostat do finanční tísně. Máte rádi hazard, ale nechcete takto riskovat? Řešení se nabízí…

Je třeba se držet při zemi

Mezi nejpopulárnější hazardní hry současné doby patří poker a není se čemu divit. Hra nabízí vzrušení, je plná taktiky, logického myšlení, a pokud hrajete s profíky, můžete se bavit třeba i několik hodin. A právě to je současně i kamenem úrazu. Pokud totiž jednou vyhrajete, potřebujete jít dál a hrát ještě o víc. Ne vždy se ale podaří vyhrát, takže lehce se dostanete do minusových položek. Možná si i vy vybavíte neuvěřitelný úspěch nenápadného českého hráče Martina Staszka, který zabodoval na nejslavnějším pokerovém turnaji na světě v Las Vegas a odnesl si domů sto milionů korun. Jak je na tom dnes? Dočíst se můžete zde a možná budete nemile překvapeni. První rada tedy zní – držte se při zemi a zbytečně neriskujte!

Online hraní jako dobrá volba

Pokud chcete hrát, můžete vyzkoušet poker online. Hrát můžete v několika desítkách online kasinech. Ale opět pozor – pokud jsou vyžadovány vysoké počáteční vklady, rozhodně byste si to měli promyslet, zda se to skutečně vyplatí. Nechcete-li riskovat, najděte taková místa, kde můžete hrát zdarma či s počátečním vkladem od kasina. Hru si tak můžete vyzkoušet a až poté se rozhodnout.

Jestliže budete hrát za peníze, určete si pevnou částku, kterou můžete do hry vložit. Dobře si spočítejte, jestli v případě ztráty peněz neohrozíte sami sebe. Kromě pokeru je možné hrát i další hry – oblíbený je třeba baccarat online, ruleta a další. I v jejich případě platí stejná pravidla zdravého rozumu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články