Jaké aplikace vám pohlídají vaše finance?

27.02. 2020 • Tipy a rady

Mobilní aplikace jsou to, co dnes a denně stahujeme do svých mobilních telefonů. Zatímco někteří stahují hry, jiní stahují firemní aplikace, které jsou mocným marketingovým nástrojem. Najdou se však i takoví, kteří stahují jen a pouze praktické a přínosné mobilní aplikace, které člověku něco dají. Pojďme se podívat především na mobilní aplikace, které pohlídají vaše finance.

Mít finance pod kontrolou, to je bezesporu velice těžké, ovšem velice důležité. Jen díky tomu, že budete mít přehled o svých výdajích a také o příjmech budete hravě vyčkávat do výplaty, nebudete žít takzvaně od výplaty k výplatě. Pokud vám však doposud dělalo problém mít finance pod kontrolou, stáhněte si jednu z aplikací, kterou níže zmiňujeme. Právě ty se postarají o vaše finance a řeknou vám, kde je možné ušetřit nebo kolik je možné každý měsíc uspořit.

Spendee

K velice oblíbeným mobilním aplikacím patří aplikace zvaná Spendee. Jedná se o ryze českou aplikaci, která je populární také ve světě. Aplikace nabízí souhrn veškerých příjmů a výdajů, a to prostřednictvím přehledných grafů. Navíc si v aplikaci můžete své finance hezky organizovat, dokonce si je můžete rozdělit podle druhů plateb. Dokonce si můžete do aplikace zadat bankovní účet, díky tomu nebudete. muset platby zadávat do mobilu ručně.

Wallet

Pokud vám nevyhovuje nástroj Spendee, možná vám bude vyhovovat aplikace Wallet, která je založená na podobném principu, přesto je zpracována zase krapet jinak. Kromě přehledného grafického zpracování vašich plateb vám aplikace Wallet nabízí také možnost vytvořit si různé rozpočty, plánovat své výdaje nebo sepisovat si nákupní seznam.

eÚčty.cz

Další doporučovanou aplikací, která vám pohlídá vaše finance, je aplikace eÚčty.cz. Je to opět aplikace pocházející z České republiky.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články