Půjčka Kredito24

27.12. 2014 • Půjčky a hypotéky

Kredito24 je revoluční internetový půjčovací systém, kde si můžete nejrychlejším způsobem půjčit až 15 tisíc korun. Jedná se o renomovanou česko-německou společnost. Každý z nás se jednou ocitl v situaci, kdy jste potřebovali najedou více peněz, třeba na mimořádný výdaj, novou pračku, televizi, nebo ledničku, která se zrovna pokazila a vy nemáte peníze, abyste si mohli koupit hned novou. Od toho tady je Kredito24, česko-německá společnost s nejrychlejším způsobem půjček až do 15 tisíc korun, která vám může pomoct i v těch nejtěžších finančních tísních.

Jak funguje

Kredito24 vám může poskytnout malou půjčku až do výše 15 tisíc korun, pokud se jedná o prvního zákazníka, poskytujeme pouze půjčku ve výši 5 tisíc korun. Nabízí výbornou flexibilitu, můžete si půjčit třeba 5 tisíc korun na měsíc nebo jeden tisíc korun na 3 dny. Půjčky společnosti Kredito24 jsou flexibilní, protože jsou šité na míru pro lidi, nechovají se jako bankovní instituce a nenutí vám desítky tisíc se splatnosti několik let a s vysokým úrokem. Půjčka Kredito24   nemá žádné skryté náklady a ani čertíky ve smlouvách. Kredito24 je 100% automatizované a velmi důvěryhodné.

Vyřizování žádostí

Žádosti dokáže kredito24 vyřídit za pár minut, peníze si můžete vybrat už za 15 minut a to 24 hodin denně. Fungují velmi rychle, oproti ostatním „rychlým půjčkám“ nemusíte čekat několik hodin až dnů. Představte si, že peníze potřebujete takřka ihned a ne až za několik hodin, dnů, týdnů, od toho tady je kredito24, které vám dokáže půjčit opravdu bleskově.

Nejlepší je, že si u kredito24 můžete půjčit velmi pohodlně, stačí vám jen občanský průkaz, mobilní telefon a e-mailová adresa. Vyplnění formuláře zabere opravdovou chvilku, všechny informace jsou pohromadě a nemusíte opakovaně zadávat stejné osobní údaje. Kredito24 nabízí jedinečné způsoby splácení, můžete splácet, všemi druhy platebních karet, nebo převodem online. Jednoduše si vyberete co je pro vás nejlepší a nejrychlejší.

Závazky a certifikáty

Jako kvalitní renomovaná firma Kredito24 disponuje těmi nejlepšími standardy ochrany údajů. Veškeré data, přenosy a komunikace se zákazníkem je šifrovaná, všechno probíhá za velmi přísných podmínek a všechno je šifrováno SSL šifrou o síle 256 bitů. Mají taky certifikáty Thawte a Norton, které poukazují na maximální zabezpečení služeb pro bankovní účely. Certifikaci snadno poznáte podle zeleného poli v adresovém řádku webového prohlížeče, nebo i na stránkách Kredito24.

Kredito24 jako pomoc světu

Kredito24 se snaží angažovat v charitativních činnostech a pomáhat lidem po celém světě, je to dobrá vizitka toho, že nejde o nějakou vydřiduškou organizaci, ale o velmi starostlivý tým lidi, kteří jsou štědří a snaží se zanechat stopu pomoci. Hlavně proto si Kredito24 váží svých věrných zákazníků.

Spolupráce s bankami

Jako jedni z předních poskytovatelů úvěru, kredito24 spolupracuje s předními českými bankami, toto je důkaz kvality jejich služeb a rychlosti. Kredito24 má uzavřené spojení s těmito předními českými bankami, proto se není třeba obávat nějakých nekalostí.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články