Tipy pro vás

29.10. 2018 • Zajímavosti

Specializujeme se na výkup aut v Ostravě a máme v této oblasti už více než desetileté zkušenosti. Vykupujeme vozy osobní, nákladní, terénní, zemědělské, užitkové, firemní, obytné, sportovní, ale také přívěsné vozíky a motorky. Neděláme rozdíly mezi značkou, typem, modelem nebo stářím vozu. Můžete nás kontaktovat, ať máte jakýkoli automobil. Snažíme se vycházet našim zákazníkům maximálně vstříc a chceme šetřit jejich čas. Proto se na váš vůz přijedeme podívat, oceníme ho a odkoupíme. Na peníze kvůli bankovnímu převodu čekat nemusíte, částku od nás dostanete v hotovosti. V okamžiku, kdy je už vozidlo naše, přebíráme plnou zodpovědnost za jeho technický stav. Nabízíme také výkup firemních aut. Možná máte ve svém autoparku starší auta nebo ta, která už nevyužijete. Nenechte je zbytečně zahálet, ale dovolte jim, aby vám vydělaly peníze! Naše společnost je od vás odkoupí. Za zákazníkem přijedeme po dohodě kamkoli, bude-li to nutné. Výjimkou není ani výkup aut za hotové v Brně, kde od nás spokojený klient dostane okamžitě peníze na ruku. 

Potrubní systémy musí pracovat bezchybně, na sto procent. Na řadu proto často přicházejí kompenzátory, které umí vyrovnat nežádoucí smrštění, vibrace nebo prodloužení stranových, úhlových posunů. Jde o velice užitečné pomocníky, neboť si velice dobře poradí s nejrůznějšími druhy nežádoucích odchylek a bezpečně je eliminují. Manipulace s těmito technickými prvky je snadná. Samotná montáž nezabere mnoho místa a kompenzátory nevyžadují další údržbu. Obrovskou výhodou po jejich instalaci je zejména minimalizace tepelných a tlakových ztrát, což ocení každý, kdo potrubní systémy provozuje. Naše společnost nabízí i kovové kompenzátory, které se používají zejména tam, kde potrubím proudí kapalná a plynná média. Výborné využití nabízejí i gumové kompenzátory, které nacházejí uplatnění v nejrůznějších průmyslových oblastech. Na kompenzátory dnes můžete narazit například v letectví, jaderných elektrárnách, v petrochemických rafineriích, ale i potravinářském nebo papírenském odvětví. Naše společnost nabízí kompenzátory již od roku 1995 a kromě instalace nových systémů se zaměřujeme i na údržbu těch stávajících. 

Statistika hovoří jasně: prospíme zhruba třetinu života. Co udělat pro to, aby spánek byl osvěžující, hluboký a zdravý? K tomu přispěje například volba kvalitního, na omak příjemného povlečení. Zatímco někteří spáči nedají dopustit na příjemný, teplý flanel nebo klasickou bavlnu, jiní dají přednost materiálům moderním, kam patří mikrovlákno a bambus. Další si libují v těch skutečně luxusních, kam se řadí třeba damašek a satén. Víme, že vkus našich zákazníků se hodně liší, i pokud jde o barevnost a design. Proto v našem internetovém obchodu najdete vzory romantické, klasické, geometrické, ale i oblíbené potisky pro děti, které nejčastěji zobrazují filmové a pohádkové hrdiny. Prostěradla na jednu postel či dvoulůžko u nás nakoupíte také. V klidu svého domova můžete vybírat taková, která se budou nejlépe hodit k vašemu povlečení. A když už budete zařizovat útulnou ložnici, co takhle dopřát si nové, krásné záclony? Ne, nikam neodbíhejte, zůstaňte v našem e-shopu, protože nabídka je tu mimořádně pestrá. Vybere si skutečně každý, i ten nejnáročnější zákazník. 

Chcete si pořídit nové CNS stroje? Naše firma Machine Group v současnosti nabízí bezmála 200 různých modelů těchto obráběcích strojů. Díky tomu dokážeme v oblasti třískového obrábění vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům ze strany zákazníků. Jsme rádi, že patříme mezi největší výrobce na světě. Každý měsíc dodáme našim klientům zhruba 200 obráběcích strojů. Soustruh ve špičkové kvalitě je v mnoha výrobních oborech nepostradatelným pomocníkem. Samotný prodej ale nestačí, a tak nabízíme i preventivní prohlídky plus školení a doškolování obsluhy těchto sofistikovaných strojů. Věnujeme se i poradenství a konzultacím. Vypracujeme rovněž časovou studii, která navazuje na kompletní technologii jednotlivého obrobku. V našem týmu pracují odborníci s dlouholetou praxí ve strojírenství. Obráběcí stroje, to je to, čemu skvěle rozumíme. Nabízíme zejména CNC horizontální soustruhy, CNC vertikální soustruhy, CNC vertikální frézovací centra, dále pak CNC portálová centra otevřená i zavřená a další. V našem sortimentu najdete i použité obráběcí stroje. 

První valivá ložiska jsme nabídli našim zákazníkům už v roce 1991. Tehdy šlo o výrobky prestižní americké firmy Rollway. Od té doby jsme ušli pořádný kus cesty. Rozšířili jsme náš sortiment o další ložiska, abychom vyhověli zákazníkům, kteří potřebovali něco jiného. Spolupráci jsme navázali především v evropské a asijské provenienci. Dbáme na to, abychom nabízeli skutečně kvalitní, prověřené výrobky vysoké jakosti. Jen tak můžeme garantovat jejich spolehlivost. Pokud jde o zmíněnou americkou společnost Rollway, stali jsme se jejím výhradním dovozcem. Historie této firmy je nesmírně bohatá, první ložiska představili světu už v roce 1908. Kromě valivých ložisek se specializujeme i na lineární vedení, dále nabízíme ložisková tělesa a velkorozměrová ložiska. Pokud zákazníci potřebují ložiska do vysokých teplot nebo výkresová ložiska, i v tomto segmentu jim vyjdeme vstříc. Kromě nejvýznamnějších dodavatelů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, oslovujeme často i jiné společnosti, setkáme-li se s nestandardními požadavky a nároky. 

Jsme specialisté na uhlíkaté materiály a vyvážíme je do celé Evropy. Nauhličovadla se řadí mezi naše klíčové produkty: v moderní metalurgii jsou nezbytnou součástí při výrobě oceli a litin. Současně také dodáváme koks, ať už pro technologické nebo metalurgické zpracování. Materiál můžeme drtit, sušit, balit nebo míchat přesně podle požadavku vás, zákazníků. Stali jsme se výhradním prodejcem nauhličovadla DESULCO firmy Superior Graphite, a to pro klienty v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Prodáváme i hodně žádané aktivní uhlí, které na sebe umí vázat nečistoty v plynném i kapalném skupenství. Konkrétně v podobě práškové, granulované, peletizované a impregnované. K dalším filtračním materiálům se řadí antracit, hojně využívaný k filtraci vody pitné, průmyslové a bazénové, protože umí odstranit mechanické znečištění. V našem oboru rozhodně nejsme žádní nováčci, začali jsme již v roce 1999. Ve spolupráci s Českým vysokým učením technickým v Praze a Vysokou školou báňskou v Ostravě nabízíme našim klientům v oblasti uhlíkatých materiálů i poradenskou a výzkumnou činnost.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články