Potřebujete rychle peníze? Porovnejte si nejvyužívanější půjčky

15.10. 2014 • Tipy a rady

Také jste se dostali do finančních problémů a hledáte z nich cestu ven? Ta rozhodně nemusí být nijak složitá. Právě naopak. Důležité je pouze vědět, na koho se obrátit a jaký úvěrový produkt požadovat. A nejlepší variantou jsou především takzvané mikropůjčky, neboli půjčky před výplatou.

Vsaďte na rychlost a jednoduchost

Na trhu s těmito půjčkami je samozřejmě celá řada možností, u jaké společnosti si půjčit. Pokud však budeme hledat prověřené varianty, je jednou z nich například Zaplo.cz půjčka. Jednoduchý formulář žádosti nebo rychlé vyřízení jsou těmi hlavními prioritami, na které tento poskytovatel láká. Vybrat si navíc můžete z široké škály částek, a to v rozmezí od 1 000 do 12 500 korun českých. To vše s možností kombinace s délkou splatnosti, která může být až třicet dní.

Daná společnost není tou jedinou

Pokud však hledáte i jiné varianty, rozhodně je najdete. Další zajímavou možností, která nabídne částku až do výše 15 000 korun českých je Kredito24 půjčka. Termín splatnosti je podobně jako u předchozí varianty stejný, a tedy maximálně 30 dní. Co je však drobnou nevýhodou této společnosti, to je o něco složitější formulář žádosti, který je rozdělen na několik kroků, a vyžaduje i konkrétní údaje o vašem příjmu, nebo také o vašem zaměstnání.

Nejenom půjčka, ale i zaplacení vašich účtů

Poslední zmíněnou variantou v tomto segmentu je poté Kouzelná půjčka. Ta je charakteristická nejenom tím, že vám standardně půjčí, ale i tím, že za vás může zaplatit vaše účty. Získat můžete částku až 10 000 Kč na 30 dní, a pokud ji právě k zaplacení účtů potřebujete, stačí zaslat nascanované faktury a složenky, a peníze tak půjdou ihned přesně tam, kam mají mít. Ideální, jak vyřešit své finanční trable skutečně co nejrychleji. V mnoha případech do jedné jediné hodiny od odeslání vaší kompletní žádosti.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články