Vybíráte nové interiérové dveře? Ušetřete díky akčním setům

06.05. 2020 • Tipy a rady

Pokud stavíte novostavbu a vybavujete ji nebo děláte rekonstrukci a vybíráte nové interiérové dveře, jistě oceníte, když ušetříte nějaké peníze. A my víme, jakou cestou se vydat, abyste si pořídili nové interiérové dveře za skvělou cenu. Odpovědí jsou akční sety dveří od společnosti Plancher.

Akční sety aneb způsob, jak ušetřit

Společnost Plancher, která se již více než 15 let specializuje na prodej, pokládku a renovaci podlah a prodej a montáž dveří, pravidelně nabízí akční sety. Co je součástí akčního setu? Kromě dveří také obložkové zárubně zdarma.

Velký výběr, vysoká kvalita

Ať už jsou vaše představy o interiérových dveřích téměř jakékoliv, společnost Plancher vám je vyplní. Co se týče interiérových dveří, nabízí dveře otočné, posuvné, skládací, jednokřídlé, dvoukřídlé, falcové i bezfalcové, se skly nebo bez nich v celé řadě dekorů. Tyto interiérové dveře společnosti dodávají přední světoví výrobci, k nimž patří Porta, Verte, Vasco, Invado nebo Erkado. Společnost také nabízí kompletní servis a odborné poradenství.

Velký výběr se značkou Porta Doors

Se značkou Porta můžete vybírat z více než 30 typů (více než 100 variant) dveří v nepřeberném množství dekorů.

Moderní vzhled dveří značky Verte Doors

Značka Verte Doors je známá tím, že sleduje poslední trendy a nabízí dveře, které dokonale pasují i do těch nejmodernějších interiérů. Dveře se vyznačují také použitím nejnovějších technologických postupů a vysoce kvalitními materiály.

Odolné dveře značky Vasco Doors

Dveře značky Vasco Doors vynikají především svou bytelností a vysokou kvalitou. Díky masivu v kombinaci s MDF deskou můžeme mluvit o jedné z nejpevnějších koster dveří na trhu, díky ní mají také dveře až několikanásobně vyšší životnost než dveře jiných výrobců.

Estetické a bezpečné dveře značky Invado

Dveře Invado jsou výjimečné technologií, která je založena na spojování povrchové úpravy mimo okraj půldrážky. Tato technologie ovlivňuje vzhled dveří, bezpečnost užívání i dlouholetou trvanlivost.

Dveře za skvělou cenu Erkado

Interiérové dveře Erkado nabízejí velké množství možností konfigurace a vynikají také velmi příznivou cenou.

Vyberte si i vy akční set od společnosti Plancher a získejte ke dveřím obložkové zárubně zdarma.

Náš tip: Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru!

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články