Výroba kotlů

07.12. 2018 • Tipy a rady

Jsme česká firma a specializujeme se na kotle na tuhá paliva. Začali jsme s výrobou už v roce 1992 a v současnosti je vyvážíme prakticky do celé Evropy. Naše kotle zpracovávají především biomasu, ale dodáváme na trh i kotle na kusové dřevo, kombinované kotle na dřevo a elektřinu a další druhy. 

Ročně stihneme vyrobit zhruba 700 kotlů o výkonu do 50 kW. Společnost Agromechanika Lhenice v. o. s. disponuje všemi potřebnými certifikáty a osvědčeními. Naše kotle na dřevo se výborně hodí k vytápění rodinných domů nebo bytů s vlastní kotelnou. Zrovna tak perfektně poslouží v menších podnikatelských provozovnách. Největší výhodou je jejich snadná, komfortní obsluha, minimum popela a škodlivin, které při spalování vzniknou, ale především je to maximální využitelnost palivového dřeva. 

K tomuto účelu lze používat maximálně půlmetrová polena ze suchého dřeva, ať už měkkého či tvrdého. Zákazníci přidávají k tomuto dřevu i odpad v podobě dřevěných hoblin, štěpky a pilin. Díky svým parametrům se tyto kotle řadí k evropským standardům. 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články