Zubní ordinace Praha

07.12. 2018 • Tipy a rady

Zuby jsou naší vizitkou. A taky představují obrovský problém, když se kazí, bolí nebo vypadávají. Tomu všemu se dá předejít. zubní ordinace Praha Astella přijímá nové pacienty, což je vynikající zpráva. Skvělé, moderní vybavení, profesionální tým a široké portfolio služeb vás příjemně překvapí. 

Zubař Praha – možná jste až dosud žili v omylu, že nic takového neexistuje a že najít dentistu s volnou kapacitou je prakticky neřešitelné. Opak je pravdou, můžete se tu bez problémů objednat. Dostane se vám maximální péče, a proto se zákroků v zubařském křesle nemusíte obávat. Ošetření je šetrné, efektivní a odborníci dělají vše pro to, aby bylo také bezbolestné. 

Zubní implantáty Praha – i s tím si v této ordinaci bezvadně poradí. Na této prestižní klinice najdete například parodontologii, dětskou stomatologii, stomatochirurgii, záchovnou stomatologii, estetickou stomatologii nebo protetickou stomatologii. V ordinaci Astella se specializují i na bělení zubů a dentální hygienu. Pro registrované pacienty tu slouží i zubní pohotovost. Prostředí je nejen na špičkové úrovni, ale je také velice příjemné a vstřícné pro dětské i dospělé pacienty. 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články