Konsolidace půjček od bankovních společností

06.12. 2016 • Půjčky a hypotéky

Konsolidace půjček od bankovních společností

Půjčili jste si peníze a nyní vám dluhy přerůstají přes hlavu? Nebojte se, není ještě nutnou variantou to, aby vás snad navštívil exekutor. Konsolidace půjček je totiž řešením, které prospěje naprosto každému. Snížíte si měsíční splátky a konečně budete dýchat trochu volněji. A navíc dostanete mnohem zajímavější úrok.

Je to vlastně úplně jednoduché

Nebojte se, není v tom žádný zvláštní fígl. Konsolidací půjček můžete ušetřit i několik tisíc korun ročně – a kde je dnes najdete jen tak, co říkáte? Vyřizovat vlastně nemusíte skoro nic, o vše se postará banka, která vám konsolidaci jako takovou poskytne. Žádné potupné fronty, žádné prosebné telefonáty. Přijdete až k hotovému, všechno se vyřídí během krátké chvíle, takže nemějte vůbec žádný strach!

Pojďme si dát k dobru dva příklady, u kterých jasně uvidíte, jak celá konsolidace může fungovat. A že to opravdu není nic, čeho byste se snad měli nějak obávat. Tak třeba taková RePůjčka Equa Bank, co zajímavého přináší a čím může být výhodná?

  •          Půjčit si touto formou můžete sumu od 30 do 600 tisíc korun, dostatečná variabilita pro všechny je tedy více než zaručena.
  •          Splatnost v rozmezí 9 a 96 kalendářních měsíců, jinými slovy – půl roku až osm let, bez problémů!
  •          Úrok této repůjčky začíná na 5,4 procenta. Jde tedy o velmi výhodnou nabídku, s jakou se na našem trhu jen těžko setkáte.
  •          Žádost může být schválena ještě týž den, kdy byla podána. Žádné dlouhé čekání se konat určitě nebude!

Je tu však ještě jedna zajímavá nabídka, které rozhodně nelze odolat. Je to Česká spořitelna konsolidace, díky které ušetříte každý měsíc nejméně tisíc korun. Ano, tato částka je garantovaná! Takže v čem tahle nabídka spočívá?

  •          Celkový rozsah půjčky od 20 do 700 tisíc korun dává potenciálním klientům značnou variabilitu. A to je skvělé, no ne?
  •          Doba splatnosti až osm let, úroky začínají těsně pod hranicí sedmi procentních bodů. Jinak řečeno, velmi výhodná nabídka.
  •          Vedení úvěrového účtu není zpoplatněno, stejně tak nečekejte žádné další obligátní poplatky. Opět platí – platíte jen dohodnutý úrok, nic víc!

Konsolidace úvěrů je tedy zajímavá možnost pro všechny, kteří mají potíže se splátkovým kalendářem svých půjček. Konsolidace jako taková má řadu výhod, jež je třeba důkladně zvážit. 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články