Kde v Praze uspořádáte prestižní konferenci pro české i zahraniční hosty?

27.08. 2019 • Tipy a rady

Pořádání konferenci, ale také větších školení, seminářů a dalších eventů, je vždy organizační a logistická výzva. Organizační z pohledu toho, že je potřeba dostat velké množství lidí do omezeného prostoru a zabezpečit vše, co budou potřebovat, logistická pak zejména z pohledu vlastní organizace příjezdu a případného ubytování návštěvníků konference nebo jiné události. Vždy je naprosto zásadní najít prostory, které nabízejí odpovídající zázemí a jsou snadno dostupné.

Zázemí a zkušenosti

Situace se o to více komplikuje, pokud je zájemců opravdu hodně. Pokud navíc potřebujete uspořádat konferenci v Praze, je potřeba počítat s tím, že je vhodné se o odpovídající prostory zajímat co nejdříve. Populární jsou v tomto ohledu prostory hotelu Belvedere, jehož personál má velké zkušenosti s pořádáním větších konferencí.

Můžete si navíc vybírat z několika sálů, které jsou pro konference určeny:

  • Společenský sál
  • Salonek Letná
  • Club Memphis

Zdaleka největší prostory nabízí Společenský sál. Velkoryse koncipovaná konferenční místnost nabízí dvojici barů a například rovněž taneční parket. Pokud hostíte menší uzavřenou skupinu, může se vám hodit salonek Letná anebo naopak vysoce moderní prostory Clubu Memphis.

Všechny sály samozřejmě nabízejí odpovídající vybavení a technické zázemí. Zkušený personál je schopen vám v mnoha ohledech pomoci. Z techniky je naprostou samozřejmostí dataprojektor, promítací plátno flipchartová tabule anebo profesionální ozvučení a mikrofon. Pořádáte mezinárodní akci? Potom se vám budou hodit tlumočnické kabinky.

Stravovací ubytovací služby

Vaše hosty je samozřejmě vhodné občerstvit, o což se postarají místní profesionální cateringové služby. Prostory pro konferenci skvěle doplňují ubytovací kapacity hotelu. Hlavně u zahraničních hostů nebo u mimopražských hostů je samozřejmě možnost ubytování velmi vítaná. Vybírat lze také z pokojů s nadstandartním vybavením.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články