Rozhodnuto.cz půjčka

06.12. 2013 • Půjčky a hypotéky

Dá se říct, že drtivá většina lidí nemá dostatek peněz na to, co by si chtěla pořídit. I z toho důvodu jsou k dispozici různé druhy bankovních i nebankovních půjček. Peníze si můžete vypůjčit v zásadě na cokoliv. Pokud tedy zrovna uvažujete nad tím, že by se hodily nějaké ty peníze navíc, pak se určitě porozhlédnete po nabídkách trhu. 

Řada nebankovních společností se nabízí se skvělými podmínkami. Jednu z možností představuje webová stránka www.ROZHODNUTO.cz, kde již během několika minut zjistíte, jestli máte na půjčku nárok. To se vám samozřejmě u bankovních institucí nestane, protože u nich vyřízení žádosti o půjčku trvá mnohem delší časový úsek.

Webové stránky www.rozhodnuto.cz

Jakmile se ocitnete na internetových stránkách www.rozhodnuto.cz, uvidíte příjemné uživatelské rozhraní, kde okamžitě vyskočí formulář, který je zde hlavní. Nachází se zde také postavička jako hlavní maskot stránek, ale té si příliš všímat nemusíte. Potřebujete vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, číslo mobilního telefonu, e-mailovou adresu a také dvojici posuvných ukazatelů. Na prvním musíte přetáhnout kolečko do místa, kde se nachází suma, kterou si chcete vypůjčit, zatímco druhé kolečko přetáhnete do oblasti, kde bude váš měsíční příjem. 

Následně zaškrtnete možnost, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle podmínek společnosti Cresco Group s.r.o. Ještě před odesláním si ony podmínky můžete přečíst, abyste věděli, s čím že to vlastně souhlasíte. Po vyplnění všeho potřebného a nastudování podmínek můžete kliknout na tlačítko "Odeslat" a vaše žádost bude zpracována.

Na stránkách ovšem chybí řada podstatných informací a dozvíte se pouze hlavní výhody, mezi něž se řadí možnost vypůjčit si až šest set tisíc bez ručitele, při schválení půjčky získáte bonus až tři tisíce korun, splatnost je až 84 měsíců, což ve většině případů jinde nenajdete, úroková sazba se pohybuje již od 7,9 % a RPSN 10,3 %. Společnost Cresco Group s.r.o. si neúčtuje žádné zbytečné poplatky za zpracování a podání žádosti. Jako velká výhoda půjčky se dá označit to, že nemusíte nikam chodit na pobočku a hezky si z pohodlí domova můžete všechno zařídit díky webovým stránkám.

O půjčce Rozhodnuto.cz

Půjčka má na první pohled velice zajímavé parametry, což z ní děla poměrně zajímavý produkt, dokonce by se dalo říci jeden z nejzajímavějších na našem trhu. Úroková sazba začíná na osmi procentech. Celková roční sazba nákladů pouze lehce převyšuje deset procentních bodů, což též není vůbec špatné číslo. Velkou výhodou je, že se jedná o poměrně známou společnost Cresco Group, která sídlí v Praze a je známá již několik roků. 

Půjčka se dá splácet až po dobu sedmi let. Veškeré náležitosti půjčky se dají pohodlně vyřídit z domova za pomoci počítače s internetovým připojením nebo díky telefonu. Žádostí o půjčku tedy nepřijdete o mnoho cenného času. Žádného ručitele nepotřebujete, což patří ke kladným bodům této půjčky. Čistý měsíční příjem stanovuje, kolik si u společnosti můžete vypůjčit peněz, ale určitě neuvádějte lživé informace, protože byste později mohli mít velké problémy. Nemusíte platit ani žádné peníze za zprostředkování půjčky, jak je zvykem u některých jiných společností.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články