Emmas Credit půjčka a její charakteristika

18.04. 2016 • Půjčky a hypotéky

Tento poskytovatel mikropůjček není v nebankovním segmentu nijak neznámým jménem. Právě naopak. Jedná se o poměrně vyhledávanou společnost, kterou může využít v podstatě každý, kdo má zájem poptat spíše menší sumy peněz. Půjčka Emmas Credit může svým klientům nabídnout v rámci první žádosti sumu 3 000 korun českých. Pokud žádáme opakovaně, je možné se dostat na sumu o něco vyšší. A to až na částku 7 000 Kč. Jakákoliv zvolená půjčka je následně kombinovatelná s termínem splatnosti. Ten může být k dispozici od pěti dní, až po termín, který činí celkem 45 kalendářních dní. To je napříč segmentem poměrně dlouhá doba.

Komu je tento úvěr určený?

Velkou výhodou tohoto poskytovatele je fakt, že nabízí peníze v podstatě každému. Mezi základní podmínky patří pouze plnoletost, tuzemské státní občanství a dále vlastnictví bankovního účtu, mobilního telefonu a emailové adresy. Splňujete tyto podmínky? Pokud ano, je Emmas Credit půjčka ihned dostupná i vám samotným. Nejenom, že si můžete o peníze požádat online, ale stejným způsobem je vše také vyřizováno. Prvotní informace spojené s tím, zda dostanete peníze, budete vědět již za několik minut od podání žádosti. Poté už stačí počkat zhruba ještě dalších 30 minut, což je lhůta spojená se samotným odesláním požadovaných peněz.

Jak je to s úrokem?

Na ten se logicky ptá valná většina klientů. Podíváme-li se na běžné sazby, musíme o nich říci, že jsou napříč tímto nebankovním segmentem standardní. Sami si můžeme volbou částky a splatnosti určit, kolik navíc přeplatíme. Jak ale dokládají Emmas Credit půjčka zkušenosti, možné je v současné době i snížení samotného úroku. Jak na to? Stačí jenom využít slevy, která je k dispozici. Její výše je 200 Kč. Díky těmto penězům si lze úrokovou sazbu nejenom zajímavě snížit, ale máte i jistoty spojené s tím, že lze dosáhnout na úrok i nulový.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články