Rychlé půjčky do 50 000

29.12. 2014 • Půjčky a hypotéky

Chcete si půjčit nutně peníze na novou pračku, televizi, nebo jste nevyšli s výplatou a máte závazky, které musíte plnit? Není nic jednoduššího než si půjčit peníze třeba od home creditu. Home Credit nabízí půjčky už od 10 tisíc korun. Pokud si potřebujete půjčit 50 tisíc korun, tak u home creditu můžete dluh splácet už od 999 korun měsíčně až po dobu 84 měsíců. Home credit má roční úrokovou sazbu 16 procent, takže celkem home creditu zaplatíte 84 tisíc korun. Jako u jiných větších společností, tak i zde se neúčtují žádné poplatky za půjčky a vedení účtu. Home credit nabízí aplikaci, která se jmenuje správce financí a ta vám dovoluje kontrolovat vaše splátky, abyste na něco nezapomněli. Splátky u home creditu můžete odložit až 4 krát.

Půjčka u Air Bank

Nová bankovní společnost air bank, je sice celkem nová ale je vlastněná skupinou PPF, která je silným světovým investičním hráčem. U air bank si taktéž můžete půjčit 50 tisíc korun. Pokud už u air bank máte vlastní účet a jste spolehlivým klientem, půjčku dostanete takřka ihned. Pokud si jdete do air bank pouze půjčit a jejich klientem nejste, tak proces půjčky bude trvat o něco déle. 50 tisíc korun můžete splácet minimálně 6 měsíců a maximálně až 96 měsíců, pokud si vyberete, že budete splácet 70 měsíců, tak měsíčně odevzdáte air bank 1074 korun. Poplatky za vedení účtu jsou nulové a to samé platí i pro poplatky, za předčasné splacení vypůjčených peněz. Úroková sazba se pohybuje kolem 15 procent, to znamená, že při půjčce 50 tisíc korun zaplatíte celkem 75 tisíc, což je výhodnější než u home creditu. Dokonce air bank za řádné splácení odpouští až 10 splátek.

Půjčka od České spořitelny

Českou spořitelnu asi každý zná, je to celkem stará bankovní instituce v České republice. I tady vás nenechají v nouzi a nabízí půjčky už od 20 tisíc korun. Vyřízení půjčky u české spořitelny by mělo probíhat celkem rychle, zažádat o půjčku můžete žádat přímo online. Pokud raději řešíte tyto věci osobně, tak na kterékoliv pobočce české spořitelny vám půjčku rádi zprostředkují. Nejlepší a nejpohodlnější volbou je online zřízení půjčky. Stačí u české spořitelny vyplnit formulář s vašimi údaji, který odešlete a obratem po té, vám přijde potvrzující sms, že s půjčkou souhlasíte. Na email vám poté přijde potvrzení o předschválené půjčce. Podmínky jsou podobné jako u ostatních bank, můžete splácet jeden až sedm let s variabilní měsíční splátkou peněz. Úrok je 19 procent ročně.

Expres půjčky od GE money bank

Expres půjčky od GE money bank, jsou solidní a bývají často výhodnější než ostatní, záleží jaké podmínky si usmlouváte. Proto je výhodnější řešit půjčky od GE money bank osobně, můžete si tam vymyslet lepší úrok, delší dobu splácení atp. GE moeny bank má už v základu slušné podmínky, jako je třeba snížení úroku až o jedno procento za rok, pokud splácíte opravdu řádně a k tomu vám můžou ještě snížit i měsíční splátky. Úroková sazba se u GE money bank pohybuje kolem sedmi procent, ale můžete si stanovit i fixní garantovanou sazbu, abyste měli jistotu nad stejnými úroky. Pokud máte účet u GE money bank, tak je vyřízení smlouvy a následné zaslání peněz na váš účet opravdu rychlé, obvykle do 15 minut se vším okolo. 50 tisíc si můžete půjčit až na 72 měsíců a lze si ji pojistit proti neschopnosti splácet.

Půjčka od Zuno Bank

Zuno banka je sesterská odnož společnosti raiffeisen bank international, takže se jedná o další poctivou banku, se kterou byste neměli mít problém při půjčování peněz. Zuno banka se vychloubá tím, že jejich nabídka na půjčení peněz je ta nejvýhodnější. Pokud byste našli u konkurenční banky lepší podmínky pro půjčení peněz než má zuno banka, tak vám připraví nabídku lepší, nebo vám dají rovno dva tisíce korun, což je velmi dobrý obchodní tah, kdo by neskočil po takové nabídce, když dnešní půjčky mají velmi vysoké úroky. Zuno banka vám umožňuje si spočítat, kolik budete splácet peněž a na jakou dobu na svých internetových stránkách. Například 50 tisíc na 48 měsíců vás vyjde na 1290 korun měsíčně. Úrokové sazby začínají na 7 procentech ročně, jedná se o velmi nízkou hodnotu oproti konkurenci.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články