Výměna autoskla

07.12. 2018 • Tipy a rady

Poškozené autosklo je vážný problém a znamená komplikaci pro každého motoristu. Proto jsme tu my, abychom provedli expresní výměnu bočního skla, zadních skel, ale i čelních oken do dvou hodin od přistavení vozu. autosklo Praha, to jsou naše dvě pobočky v hlavním městě.

Pokud je to nutné, vyrazí do terénu za zákazníkem náš výjezdový tým. Pracujeme nonstop, abychom byli po ruce, když se řidiči ocitnou v úzkých. Spoléháme na chemicky nejmodernější technologii za použití velice kvalitních značkových lepidel. Na lepená skla dáváme záruku 5 let na protečení. Pokud jde o praskliny na čelním skle, jsme schopni je odstranit u skel vrstvených, a to zhruba v 80 % případů. 

Oprava netrvá obvykle déle než hodinu. Navštivte náš pneuservis Praha 4. Opět platí, že když to jinak nejde, vypravíme se za zákazníkem sami a potřebný zákrok provedeme v pohodlí jeho domova. Po každé výměně uvedeme vozidlo do perfektního stavu díky metodě mokrého nebo suchého čištění interiéru. Výborně si poradíme i s drahým a náročným koženým vybavením vnitřku automobilu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články