Investice u Komerční banky

26.12. 2014 • Investice

Pojďme si představit možnosti investování s Komerční bankou. Pokud máte stranou nějaké peníze a chtěli byste je relativně snadno zhodnotit bez vyššího rizika, tak promyslete možnosti investic u Komerční banky.

Podílové fondy

Pokud chcete zhodnotit své prostředky na kapitálových trzích, tak to zkuste u komerční banky, můžete tam investovat jednorázově, nebo pravidelně, podle vašich potřeb. Komerční banka nabízí pestrou nabídku tuzemských fondů, které spravuje na velmi profesionální úrovní investiční kapitálová společnost komerční banka, nebo si můžete vybrat z široké nabídky zahraničních fondů od společnosti Amundi, která je na druhé evropské příčce, investičních společností.

Obchodování na kapitálových trzích u komerční banky

Investujte s komerční bankou do akcií, dluhopisů, hypotečních nebo zástavních listů, je to výhodné a drží si to rovnováhu mezi rizikem a výnosem. S komerční bankou můžete dokonce obchodovat jak na burze cenných papíru v Praze, tak i na světových kapitálových trzích.

Spravují aktiva individuálně

Investiční kapitálová společnost KB nabízí služby, které vám dovolí si sestavit investiční strategie podle vašich potřeb a úsudku. S vaším portfolio manažerem si sestavíte z vybraných druhů finančního a kapitálového trhu vlastní portfolio, které bude portfolio manažer komerční banky aktivně spravovat s cílem dosáhnutí maximálního zhodnocení za rozumnou míru rizika.

Vital invest

Vital invest je chytrý investiční program od komerční banky, který vám dovolí využít jedinečné kombinace životního pojištění a investic do velkých podílových fondů. S tímto programem od komerční banky si jen vy sami zvolíte vlastní sestavenou investiční strategii a jen vy ovlivníte, jaký bude váš dosažený investiční výnos.

Vital premium

Vital premium od Komerční banky, je upgradovaná verze programu vital invest, která nabízí prémiové životní pojištění, se kterým můžete s malým rizikem zhodnotit vaše volné finanční prostředky už od výše 5 milionů korun. Výhoda u vital premium je možnost nastavení pravidelných výběru z části vašeho zaplaceného pojistného. V případě toho, že se dožijete, je vámi sjednaná pojistná částka vyplacena předem a to včetně podílů na zisku. Takové výhody nabízí jen investiční program od komerční banky.

Pokud chcete bezpečně a kvalitně investovat, určitě volte služby od komerční banky, jejich investiční programy stojí na solidních základech a jde o velmi velkou banku, která je jedním z velkých hráčů v Evropě.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Investice'
Tipy na jiné články