JT banka

27.12. 2014 • Zajímavosti

JT banka je bankovní instituce pro velmi náročné a bohaté lidi. Tato banka je tady už od roku 1998. Pečuje hlavně o majetky bohatých nebo velmi náročných klientů firem a institucí. Jde o privátní banku, která se nedá rovnat s ostatními bankami v české republice a možná i v evropské únii. JT banka má tým manažerských poradců, kteří s vámi umí vyřešit jakýkoliv investiční, nebo bankovní problém. JT se soustředí i na ochranu vašeho majetku, protože co se nezhodnocuje to ztrácí hodnotu. JT banka je přístupná pro kohokoliv ale pokud nemáte alespoň půl milionu korun v kapse, tak se moc neradujte, není zde pro vás místo, toto je čistě kapitálová banka pro lidi, kteří ví jak se s penězi nakládá.

JT banka nabízí čtyři druhy bankovních účtu. Prvním z nich je obyčejný clear deal, je to účet od půl milionu korun, je to komfortní řešení pro lidi, kteří se ještě bojí riskovat a proto raději investují konzervativně, ono se ani s půl milionem nedá jinak obchodovat než konzervativně, dále je tam možnost se podílet na investičních příležitostech banky JT, založení termínovaných vkladů s ročním zhodnocením až 2.5 procenta ročně. Vklady s výpovědní lhůtou a se zhodnocením tří procent. Dále pak můžete mít podřízené vklady nebo se rozhlížet po fondech, které jsou na tomto účtu k dispozici ale s malým kapitálem bych o tom moc neuvažoval, protože není pořádně do čeho jít, až od jednoho milionu korun to začíná byt zajímavé.

Prémiové bankovnictví od JT začíná na třech milionech korun, zde jsou zahrnuty mnohem komfortnější služby, něž u účtu clear deal. S účtem prémiového bankovnictví se blížíme k privátnímu bankovnictví, protože více peněž rovná se lepší služby a lepší péče o klienta. Zde je k dispozici zakládání termínovaných vkladů, nebo kvalitnější fondy s mnohem větším zhodnocením, než u předešlého účtu, ono více peněz znamená vždy větší zhodnocení, protože si můžete dovolit jít do větších věcí, které nejsou pro každého, protože jsou moc drahé na investici. Další služba od JT jsou garantované vklady s prémií, kde je garance výnosového úroku až 6.3 procenta, což je na několik milionu korun velmi slušné zhodnocení.

Jelikož je JT tak trochu investiční bankou, tak u něj nesmí chybět v nabídce investiční zlato, to lze kupovat po sto gramech nebo rovnou po kilech, taky proč ne když si to můžete dovolit a ve zlatě je vašim penězům dobře a bezpečně. Dále tady máme investování do cenných papíru, neboli akcií, zde si můžete vytvořit luxusní portfolio akcii, které vám budou zhodnocovat váš kapitál bezpečně po dlouhou řadu let, investiční strategii můžete samo sebou měnit podle toho v, jaké situaci se trh nachází, tímto se dá předcházet ztrátě financí a být vždy v kladných číslech za každých okolností.

To nejlepší nakonec. JT privátní bankovnictví a family office. Jde o účty nad deset milionu korun, zde jste už v opravdu velké hře, neřeší se tady nějaké termínované vklady nebo malé fondy, ale velké investiční a hedgeové fondy, které zhodnocují velké peníze a přinášejí desítky procent zhodnocení. Obchodování s cennými papíry u JT je na jiném levelu, zde se kupují akcie velkých korporátních společností, které drží dobrý profit a jistoty, prostě být bohatým se vyplácí, protože bohatnete ještě rychleji a více. Investování do velkých majetků a strukturování multi investic vám dokáže vynést další jmění a zhodnotit vaše peníze.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články