Rychlá půjčka 30000 - jaké jsou možnosti?

03.10. 2014 • Půjčky a hypotéky

Žadatelé o půjčku hledají nejrůznější možnosti, jak půjčku získat. V oblasti půjček v hodnotě 30 000 Kč mají v zásadě dvě možnosti. Využít banku a nebo zkusit nebankovní společnost. Existuje i možnost půjčky od soukromé osoby, ale to je poměrně nebezpečný způsob vypůjčení peněz. Hrozí totiž riziko podvodu. Pokud se rozhodnete pro částku 30 000, tak pro vás máme přehled dostupných způsobů jak a kde půjčku dostat.

Půjčka 30 000 Kč

Půjčka v hodnotě 30 000 Kč patří mezi střední půjčky. Pro zaměstnaného člověka s průměrným platem má taková půjčka zpravidla malý vliv na jeho rodinný rozpočet. Může se však snadno stát, že i taková zápůjčka přinese více problémů než užitku. Získat tuto částku můžete s přehledem u většiny bankovních domů, tak i u nebankovních společností, které se na podobné půjčky specializují. Obvykle se u takové půjčky nemusí dokládat účel, peníze pak můžete použít na cokoliv. Produkty společností se pak liší jen v několika parametrech. Kromě podmínek pro získání (nutnost mít pravidelný příjem, být zaměstnán, případně nedlužit jinde) se půjčky liší především svým úrokem, případně poplatkem. Je proto dobré všechny možnosti dobře zvážit a prozkoumat jejich detaily.

Pojďme se nyní podívat na ověřené půjčky, které můžete vyřídit relativně rychle a od prověřených společností.

Malá půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna vám může poskytnout spotřebitelskou neúčelovou půjčku v rozmezí 20 až 600 tisíc. Dobu splatnosti si můžete nastavit od 12 až do 84 měsíců, což je 1 až 7 let. I u České spořitelny máte k dispozici internetový formulář, kterým snadno a rychle požádáte o půjčku. Po odeslání žádosti o půjčku se vám během dne ozve specialista na úvěry a dojedná s vámi detaily půjčky. Peníze ze zápůjčky lze převést ihned na váš bankovní účet, případně můžete využít vyplacení půjčky v hotovosti. Pokud jste klientem České spořitelny , tak můžete využít rychlý spotřebitelský úvěr přímo z internetového bankovnictví. Výše úvěru je závislá na vaší bonitě.

Bezúčelová půjčka od ČSOB

ČSOB nabízí půjčkový produkt zvaný Půjčka na cokoliv. Tato služba je opravdu hodna svého jména. Můžete si půjčit také částku od 20 do 600 tisíc s tím, že splatnost si navolíte 1 až 7 let, respektive 12 až 84 měsíců. Půjčka je skutečně na cokoliv, nedokládáte účel půjčky. Peníze můžete mít na účtu již v den, kdy podepíšete smlouvu o úvěru. Čerpání je jednorázové, tedy celou částku máte ihned na vašem bankovním účtu. Mezi příplatkové služby patří pojištění proti ztrátě zaměstnání a pracovní neschopnosti.

Půjčka 30 000 od Air Bank

Úvěrové produkty Air Bank v oblasti spotřebitelských úvěrů jsou omezeny částkou 5 000 až 400 000 Kč. Splatnost je zde oproti výše zmíněným půjčkám o něco delší - můžete splácet 6 měsíců až 96 měsíců. Tedy není problém si vzít malou půjčku na půl roku. Výhodou bezesporu je fakt, že si půjčku můžete dojednat online přímo na internetových stránkách. Vyřízení takové půjčky je tedy velmi rychlé. Potřebujete-li peníze opravdu rychle, může být tento produkt jednou z možných řešení.

Podmínky půjčky od Air Bank  zahrnují potvrzení příjmu (resp. zaměstnání), nutnost mít platný občanský průkaz a samozřejmě nesmíte být vedeni v úvěrových registrech jako dlužníci a problémoví klienti.

Perfektní půjčka od Komerční banky

Komerční banka sice nemá mezi běžnými klienty příliš dobrou pověst, nicméně i tak můžete zkusit její Perfektní půjčku. Ta je ohraničena částkami 30 000 až 600 000 Kč. Splatnost je primárně nastavena na 12 až 72 měsíců. Půjčku dostanete pouze v případě, že jste občanem ČR nebo cizinec s trvalým pobytem. Drobným škraloupem u této půjčky je fakt, že musíte mít vedený běžný účet u Komerční banky. Vzhledem k poplatkům za takový účet se půjčka celkově trochu prodraží. O schválení půjčky víte velice rychle, stačí k tomu využít online formulář na žádost.

Expres půjčka od GE Money Bank

GE Money má ve svém portfoliu spotřebitelské neúčelové půjčky od částky 30 000 Kč. Nejvyšší částku, kterou si od GE Money můžete zapůjčit, je 600 000 Kč. Splatnost se pohybuje od 24 do 96 měsíců. I zde platí, že žádost o půjčku můžete velice rychle vyřídit přes internet, stačí vyplnit formulář s žádostí o půjčku. Půjčka je zpravidla ihned předběžně schválena, poté však dojde k jejímu důkladnému prozkoumání. Konkrétní podmínky půjčky se liší podle požadované částky. U 30 000 Kč nepotřebujete souhlas manžela/manželky ani žádné ručení či zástavu.

Půjčka 30 000 Kč od Zuno

Zuno nabízí půjčky od 15 000 Kč. Opět k získání půjčky stačí jediné - vyplnit formulář, který je dostupný online. Zadáte požadovanou částku, dobu splatnosti a své osobní údaje. Co se týče výší částky, tak jste limitováni částkou 500 000 Kč. U půjčky od Zuno Bank je splatnost 6 až 72 měsíců. Na výběr máte i možnost pojistit splácení. Půjčka je bez ručitele a bez nutnosti dokládat její účel. Abyste půjčku dostali, tak je nutné mít u Zuno banky účet.

Osobní půjčka 30 000 od Cetelem

Cetelem je velmi známá a již poměrně ověřená firma, specializující se na spotřebitelské úvěry. V případě osobní půjčky si můžete zadat splatnost od 6 do 120 měsíců, tedy splácet můžete až 10 let. Pokud vás zajímá výše půjčky, tak ta je nastavena od 20 tisíc až do 1 milionu. U půjčky můžete sjednat účel (rekonstrukce nemovitosti, pořízení nemovitosti, vybavení domácnosti, pořízení auta atd.). Jak se k takové půjčce dostanete? Můžete žádat telefonicky, osobně na některé z poboček, případně vyplněním online žádosti. K získání půjčky musíte mít bankovní účet u některé z bank působících na českém trhu. Podmínkou je i trvalý příjem. To v praxi znamená mít zaměstnání, ale nebýt ve výpovědi či ve zkušební době.

Hotovostní půjčka Home Credit

Home Credit patří mezi velmi rychle se rozvíjející společnosti, které nabízejí nejrůznější typy úvěrů. V případě Hotovostní půjčky můžete žádat o peníze v hodnotě 10 000 až 150 000 Kč. Půjčka je bezúčelová, tedy na cokoliv. Splatnost si můžete dle částky zvolit na 12 až 84 měsíců. K produktu náleží celá řada doplňkových služeb, ať už jde o pojištění či odklad splátek. Jednou z podmínek je trvalý příjem, půjčka tedy není pro nezaměstnané. Pokud o půjčku žádáte jako OSVČ, tak budete potřebovat daňové přiznání.

Půjčka od Cofidis

Ke známějším poskytovatelům půjček patří i Cofidis. Jejich nabídka je omezena částkou 90 000 Kč, takže půjčit si 30 000 Kč nebude problém. Jen je nutné splnit určité podmínyk, které Cofidis vyžaduje. Nesmíte být vedeni jako dlužník a být bez zaměstnání. Půjčku si můžete poměrně svobodně nastavit, ať už jde o výši půjčky či o délku její splatnosti, případně o odložení splátek.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články