Půjčka ihned na účet zdarma

31.01. 2014 • Půjčky a hypotéky

Zajímají vás rychlé půjčky, které vám poskytovatel odešle zdarma (bez poplatku) na účet? Pojď si tento finanční produkt blíže představit. Vpodstatě se jedná o malou krátkodobou půjčku, která je vám odeslána na váš bankovní účet ihned po schválení vaší žádosti o půjčku. Vše je bez zbytečných průtahů a zdarma - neplatí se tedy žádný poplatek, mnohdy ani ověřovací poplatek 1 Koruna.

Rychlé půjčky, které se během okamžiku objeví na účtu, jsou zpravidla poskytovány do částky 10 000 Kč. Některé společnosti nabízejí půjčky bez poplatku až do výše 50 000 Kč. Nejčastěji se však setkáte s mini půjčkami v hodnotě několika tisíc (typicky 3 000 nebo 5 000). Vzhledem k nízké půjčce firmy nevyžadují potvrzení o bezdlužnosti, nenahlížejí do registru dlužníků.

Jak vyřídit rychlou půjčku přes internet?

Krátkodobé malé půjčky se vyřizují snadno a bez problému přes internet. Stačí vyplnit formulář s žádostí o půjčku, případně kontaktovat poskytovatele půjček emailem nebo rovnou telefonem na jejich zákaznickou linku (často bývá tento hovor zdarma - pozor však na placené telefonní linky, kde byste mohli za pár minut hovoru provolat i několik stovek korun).

Žádost o půjčku odešlete přes internet. Během krátké doby vás bude kontaktovat přímo operátor finanční společnosti. V případě, že se jedná o vaši první půjčku, budete muset odeslat písemnou smlouvu na adresu poskytovatele rychlých online půjček. To trvá zpravidla jeden den. Jakmile poskytovatel půjčku schválí, obdrží vámi podepsanou smlouvu, tak dojde k převodu peněz na váš účet. Nebankovní společnosti posílají peníze na účet zdarma, případně ještě vyžadují ověření bankovního účtu zasláním částky 1 Kč. Peníze na svém účtu máte do několika hodin, protože jsou poslány formou zrychleného převodu.

V případě dalších půjček od stejné společnosti je předání peněz ještě rychlejší. Nemusíte už zpravidla sepisovat a odesílat novou smlouvu. Další online půjčku si totiž vyřídíte ihned na internetu, pomocí klientského přístupu na stránkách poskytovatele malých půjček.

Podmínky nebankovní online půjčky na účet

Nebankovní online půjčky mají jednu nespornou výhodu. Jejich vyřízení je skutečně rychlé. To je způsobeno zejména podmínkami pro získání půjčky. U malých půjček (řádově tisíce, maximálně do několika desítek tisíc) není nutné potvrzovat vaše příjmy. Není nutné dokládat kopii a potvrzení bankovního účtu. Vzhleem k nízké částce společnosti nepožadují zástavu (majetku nebo nemovitosti). Firmy taktéž nenahlížejí do registru dlužníků. Jedinou podmínkou je absence exekuce. Jakmile je totiž žadatel v exekuci, je žádost o půjčku zamítnuta. Další podmínky jsou individuální a liší se dle konkrétní společnosti, která nabízí online půjčky s převodem na účet ihned (s heslem "ještě dnes").

Oblíbené SMS půjčky na účet

SMS půjčky jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich popularita spočívá v jejich snadné dostupnosti.Mohou je využít ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní, osoby které nemohou ručit a nebo osoby, kterým nepůjčí bankovní instituce z důvodu záznamu v registru dlužníků.

Jde o půjčky, které vám pomohou překlenout krátkodobé finanční problémy. U těchto půjček se jedná o nízké částky, obvykle 1000, 2000 nebo 3000 Korun, které však máte ještě dnes zdarma na účtu. Půjčka je extrémně rychlá. Nevýhodou mohou být vyšší poplatky (úroky) a celková výše RPSN.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články