Triarios: Pomoc pro podnikatele, kteří mají potíže s účetnictvím a daněmi

13.07. 2016 • Tipy a rady

Finanční úřady ročně zaznamenávají stovky firem, u nichž zjišťují problémy se špatným vedením účetnictví a placením daní. Někdy bývají natolik vážné, že se dané podnikatelské subjekty nevyhnou vysokým sankcím a pokutám. Pro mnohé z nich jsou až likvidační. Pokud podnikáte a nechcete se dostat do podobných potíží, svěřte své účetnictví zkušené společnosti Triarios.

Pomůže s vedením účetnictví i daňovou evidencí

Triarios se specializuje hlavně na vedení účetnictví v Praze, kde jej dělá pro desítky firem, včetně významných podnikatelských subjektů. Zároveň ale pomáhá například i s daňovou evidencí fyzických osob, které mají živnostenský list, na jehož základě podnikají.

Podnikatelská legislativa je poměrně rozmanitá. Ne každý laik se v ní proto dokáže orientovat. Pokud pak máte vést účetnictví své firmy, znamená to spoustu starostí. Nehledě na ztrátu času, který byste jinak mohli plně věnovat rozvoji své podnikatelské činnosti.

Ve svém kolektivu Triarios zaměstnává zkušené odborníky

Chcete-li mít účetnictví v pořádku, obraťte se na Triarios. Firmu, která má více než 20 let zkušeností v oboru. Zaměstnává profesionály s patřičným vzděláním, pro které jsou účetnictví a daně denní rutinou, plně se vyznají v právních předpisech ohledně této problematiky.

Firma vám v rámci externí spolupráci pomůže nejen se samotným účetnictvím. Zajistí vám například nižší odvody na daních, připraví výstupy pro finanční úřad. Velkým firmám pak zajistí audity, na jejich základě se pozná, jak efektivně se v konkrétní společnosti hospodaří, a zda není prostor na nějaké efektivní úspory. V neposlední řadě pak služeb společnosti Triarios využijete také při komunikaci s finančním úřadem, případně i dalšími orgány státní správy. Daně a účetnictví se tak rázem stanou mnohem menší noční můrou nežli doposud.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články