Via SMS rychlá půjčka VIAsms

12.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Chcete půjčku a vaší podmínkou je, aby vám byla poskytnutá rychle? A co byste řekli tomu, že vám bude půjčka vyřízená do patnácti minut? Takto rychlé vyřízení vám umožní SMS půjčka.

Společnost Via SMS

Via SMS patří mezi nebankovní poskytovatele spotřebitelských úvěrů a půjček. Zaměřuje se na krátkodobé produkty.

V České republice můžete využívat půjčky od Via SMS od roku 2010. Společnost Via SMS nepůsobí jen v České republice, ale i v dalších zemích po celé Evropě, ať už ve střední Evropě, Pobaltí a dalších oblastech.

Společnost se specializuje na poskytování půjček prostřednictvím internetového formuláře či mobilních telefonů. Ať už si zvolíte jakýkoliv z těchto dvou způsobů, máte jistotu pohodlného sjednání půjčky bez nároků na čas, který byste u bankovních půjček ztratili tím, že byste museli někam chodit.

O ViaSMS půjčce

Via SMS rychlá půjčka je menší krátkodobou půjčkou. Zpravidla vám poskytne částku od 5 000 Kč. Není to suma, za kterou byste si mohli pořídit něco velkého, ale i tak je o ni velký zájem. Lidé si totiž stále častěji půjčují peníze na běžné výdaje, na které jim nezbývá. Via SMS půjčka se také hodí na situace, kdy člověka překvapí výdaj, se kterým nepočítal a na který nemá potřebnou hotovost.

Lidé se obracejí na Via SMS půjčky díky jejich rychlému vyřízení. Celý proces je jednoduchý a nic nezdrží vaše pohodlné vyřízení produktu. Je zřejmé, že když si lidé půjčují prostřednictvím tohoto produktu jen menší množství peněz, nechtějí, aby vyřízení trvalo věčně. Právě těmto nárokům je Via SMS půjčka podřízená.

Získání Via SMS půjčky

A jak získat Via SMS půjčku? Musíte především splnit základní podmínky. Nejde však o nic, co by se těžko splňovalo. Pro poskytovatele půjčky je důležité pouze, abyste byli občany České republiky, byli jste ve věku od 20 do 65 ket a měli jste čistý trestní rejstřík a dobrou úvěrovou historii bez záznamu v registru dlužníků. Důležité je mít také bankovní účet v České republice, mít mobilní telefon či přístup na internet. Splňujete tyto podmínky? Pak si můžete SMS půjčku sjednat i vy.

Podání žádosti o Via SMS půjčku je také velmi náročné. Nastavíte si výši a délku půjčky a dále už jen postupujete podle pokynů. Při první žádosti zadáváte základní údaje. Nutné je také v průběhu žádosti uhradit 1 Kč, díky čemuž si poskytovatel ověří pravost bankovního účtu. Vždy je možné u Via SMS čerpat jen jednu půjčku. Po jejím splacení si můžete požádat o další.

Po zaslání žádosti se hned dozvíte, jak si stojíte, resp. bude-li vám půjčka poskytnutá. Pokud ano, budou vám peníze převedené na účet a vy s nimi budete moci nakládat podle svého uvážení.

Splacení půjčky je nutné v předem stanoveném termínu, a to převodem částky na účet Via SMS. Zaplacení je jednoduché a může probíhat z jakékoliv banky v České republice.

Pokud zjistíte, že z nějakého důvodu nemůžete splatit půjčku v dohodnutém termínu, rozhodně nedělejte „mrtvého brouka“. Raději si prodlužte lhůtu splatnosti půjčky. To vám Via SMS nabízí. Tato služba je zpoplatněná. Platbu je nutné uhradit nejpozději v den splatnosti půjčky. Jinak by vám byl přičtený i úrok z prodlení. O tom, že vaše prodloužení půjčky proběhlo v pořádku, obdržíte SMS.

Výhody VIASMS půjčky

A na co se snaží poskytovatel Via SMS půjčky nalákat své klienty? Lidé mají rádi pohodlné vyřizování svých záležitostí bez jakéhokoliv zdržování. To je dnes stále u více činností možné díky internetu. Výjimkou není ani sjednávání půjček. Via SMS půjčku si sjednáte pohodlně buď přes internet, ale i přes mobilní telefon, a to nejen zavoláním, ale třeba i zasláním textové zprávy.
Kromě pohodlnosti nabízí Via SMS půjčka rychlost. Pro akutní finanční záležitosti se perfektně hodí. Poskytovatel garantuje, že peníze z půjčky budete mít do patnácti minut.

Od věci ani není snadná dostupnost půjčky. Poskytovatel nebude na vás mít velké nároky, i když do registru dlužníků nahlíží na rozdíl od některých snadno dostupných nebankovních půjček. Při vyřizování Via SMS půjček však nebudete potřebovat ručitele a neručíte ani majetkem.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články