Potřebujete půjčit? Víme, kolik nabídne Crediton půjčka

21.03. 2016 • Půjčky a hypotéky

Svět mikropůjček už dávno není spojený s poskytovateli, kteří nabídnou skutečně jenom velmi malé částky v rámci svých úvěrů. Je tomu přesně naopak, což dokládá půjčka přes SMS Crediton. I ta patří do segmentu mikropůjček, ale na rozdíl od svých konkurentů ukazuje, že může nabídnout i částky výrazně vyšší. Samozřejmě se zachováním všech pozitiv, kam se řadí třeba i to, že peníze lze získat jednoduše, rychle, bez papírování a online. Navíc s jistotou, že je můžete využít dle svého uvážení. I naše Crediton recenze jasně potvrzuje, že se jedná o úvěrový produkt, který můžeme označit jako neúčelový. Tedy na cokoliv.

Žádáte si poprvé? Víme, kolik dostanete

Startovní částka u tohoto poskytovatele nijak výrazně nevyčnívá. Víme tak, kolik můžete získat konkrétně. Nejméně si lze půjčit částku 500 Kč, která sice vypadá jako skutečně malá. Ale některým žadatelům může stačit. Crediton půjčka ihned však umožní žadatelům danou sumu zvýšit. Pokud si tedy žádáte skutečně poprvé, je pro vás jako maximum připravena suma o velikosti 8 000 Kč. To už je částka poměrně zajímavá, která tak může být spojena třeba i s větším vydáním. U ní logicky platí, že půjčka rychle Crediton nabídne i možnost zvolit si konkrétní splatnost. Ta může být v délce až jednoho celého kalendářního měsíce.

Prověření klienti dostanou více

Pokud to není vaše první půjčka u této společnosti, můžete jásat, jelikož lze hravě dosáhnout na sumy, které jsou mnohem vyšší. Samozřejmě i zde můžete zůstávat ve výše uvedeném limitu. Rozhodně to není povinností. Jak dokládají půjčka Crediton zkušenosti, dostat se lze i přes 10 000 Kč. A to poměrně výrazně. Říci totiž musíme, že v rámci opakovaných půjček nemusí být problémem dostat se až na částku, která činí 20 000 korun českých. A to je suma, kterou už většinou nabízejí všechny nebankovní společnosti, které se zabývají segmentem spotřebitelských půjček.

 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články