Nebankovní půjčky ihned na účet k vyplacení

01.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Preferujete nebankovními půjčky před bankovními? I tak ještě zužte svou specifikaci. Nebankovních půjček je mnoho a každá vám přinese jiné výhody. Jednou z nich je nebankovní půjčka ihned.

O nebankovních půjčkách ihned

Nebankovní půjčky ihned na účet k vyplacení jsou všechny finanční produkty mající společnou zaměřenost na rychlé poskytnutí peněz. Proto se na ně obracejí hlavně lidé, kteří se dostanou do složité finanční situace vyžadující okamžité vyřízení půjčky.

Nebankovní půjčky ihned mohou být velmi rozmanité. Vždy záleží na poskytovateli. Zpravidla jde o tzv. mikropůjčky, tj. menší krátkodobé půjčky. Znamená to, že v rámci těchto finančních produktů si sice můžete půjčit jen menší částky, ale zato je splněná podmínka rychlosti, což je pro hodně žadatelů nejdůležitější.

Konkrétní částka a doba splatnosti se odvíjí od poskytovatele. Velké množství z těchto půjček lze splatit jednorázovou splátkou, ale najdete i půjčky na větší sumy peněz mající klasicky měsíční splátky.

Možná také zrovna hledáte nebankovní půjčky ihned, ale v široké nabídce se nevyznáte. Nejdříve si určete, co všechno by vaše měla půjčka splňovat, zjednoduší vám to hledání.

Výhody nebankovních půjček ihned

Nebankovní půjčky ihned jsou oblíbené pro následující výhody:

• Rychlost - Jde o hlavní výhodu tohoto finančního produktu. Díky tomu ji využívají především lidé, kterým se objevil nenadálý finanční výdaj, na který nemají vlastní hotovost.

• Jednoduchost - Nebankovní půjčky ihned jsou nejen rychlé, ale i jednoduché, což je logické. Těžko by bylo možné složité půjčky vyřídit rychle.

• Pohodlnost - Dnešní nebankovní půjčky jsou zpravidla již vždy vyřizované online způsobem, alespoň podání žádosti o ni. Ani tato půjčka není výjimkou.

• Snadná dostupnost - Neklade na žadatele žádné hůře splnitelné nároky. Sítem nebankovních společností projde mnohem více lidí než u bank.

• Velký výběr - Nebankovní půjčky ihned či jiné varianty rychlých půjček nabízí hodně nebankovních společností i soukromých poskytovatelů.

Nevýhody nebankovních půjček ihned

Nebankovní půjčky ihned mají samozřejmě i své nevýhody. Pro poskytovatele představují klienti, kterým půjčí bez prověřování, větší riziko, že nebudou splácet. To si kompenzuje vyšším úrokem. V některých případech je úrok nahrazený poplatkem za půjčku. Proto se tento druh půjčky hodí jen pro skutečně akutní případy.

Pohlídejte si také, u jaké společnosti si nebankovní půjčky ihned chcete vzít. Najdete mnoho nabídek na snadno dostupné a rychlé půjčky, ale zdaleka ne všechny jsou seriózní. Proto buďte při výběru opatrní.

Poskytovatelé nebankovních půjček ihned

Na finančním trhu je hodně poskytovatelů nabízejících tyto půjčky. Některé z nich jsou od společností, které vám nic neřeknou, jiné možná budete znát, alespoň pokud se o tento druh půjčky zajímáte. Přibližme si alespoň tři firmy, jež nebankovní půjčky ihned nabízejí.

Kredito24

Kredito24 je česká společnost mající německé kořeny. Soustředí se na rychlé poskytování mikropůjček. Vyřízení žádosti trvá pouze 15 minut, což je možné díky plně zautomatizovanému úvěrovému systému. O půjčku je možné díky online sjednání žádat nonstop.

Nebankovní společnost vám půjčí až 12 500 Kč na libovolné účely na dobu maximálně 30 dnů. Pokud si chcete sjednat půjčku u této společnosti poprvé, jste omezeni částkou 4 500 Kč.

Celkové vyřízení žádosti je snadné, online a transparentní. Společnost nabízí všechny obecné výhody nebankovní půjčky ihned.

CreditON.cz

Dalším ze stále přibývajících poskytovatelů nebankovních půjček ihned je i creditON.cz. Hlavní centrála této společnosti má sídlo v lotyšské Rize. I s touto půjčkou získáte peníze rychle, pohodlně, bezpečně a s férovým přístupem.

Pokud si budete sjednávat půjčku poprvé, můžete si půjčit maximálně 4 000 Kč. Postupně se můžete dostat až na částku 20 000 Kč. Peníze lze použít na cokoliv. Při podání žádosti se zpravidla dozvíte do několika minut, jestli vám bude půjčka schválená a poté vám budou hned peníze zaslány. Půjčka je určená pouze pro občany České republiky.

Chcete půjčku CreditOn? Požádejte o ni online.

Důležitými podmínkami pro schválení půjčky od creditOn.cz je plnoletost a žádné závazky ke společnosti.

Ferratum

Ferratum byla první společnost, která na český trh přišla se specifickými půjčkami, pro které je charakteristická menší částka, krátká doba splatnosti (kolem jednoho měsíce) a placení fixního poplatku na místo úroku. Celkově společnost Ferratum funguje již od roku 2005.

Ferratum pochází z Finska a funguje úspěšné nejen v zemi svého původu a u nás, ale také v dalších evropských zemích, ale i mimo Evropu.

Nebankovní společnost vám půjčí maximálně 10 000 Kč na dobou až 45 dní. Dobu splatnosti je možné si třikrát prodloužit. Žádost o půjčku si podáváte online formulářem, ale i SMS zprávou v určitém tvaru.

Chcete půjčku Ferratum? Požádejte o ni online.

Pro schválení půjčky od Feratum se nevyžadují žádné doklady, ručitel a nejsou nutné ani osobní schůzky.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články