Víte jak vybrat správnou půjčku? Využijte srovnávač

27.02. 2015 • Tipy a rady

Ten, kdo si chce v dnešní době vzít půjčku, už si může vybrat z velmi široké nabídky. Půjčky nabízejí nejen velké banky ale i spousta menších nebankovních společností. Úvěry se staly velmi žádaným a vyhledávaným artiklem a vzhledem k finanční situaci si každý rok půjčuje peníze čím dál více lidí. Půjčit si peníze ale není vždy úplně jednoduché – zvláště pokud si půjčku berete od nebankovní společnosti nebo přes inzerát, může to s sebou nést velká rizika. Abychom takovému riziku předešli a nenaletěli podvodníkům, je dobré si předem zjistit potřebné informace.

Srovnání půjček 

Ideálním zdrojem takových informací jsou různé srovnávače půjček. Jejich princip spočívá v tom, že na jednom místě si můžete přehledně porovnat nabídky jednotlivých poskytovatelů (obvykle jak bankovních, tak i nebankovních) a v klidu si vybrat takovou půjčku, která bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat. Jedním z takových srovnávačů jsou CoolPůjčky.cz, které obsahují recenze více než 60 různých finančních společností.

Hlavní výhody srovnávače CoolPůjčky.cz

Vybrat si ideální půjčku pomocí srovnávače CoolPůjčky.cz je rozhodně lepší, než zdlouhavě prohledávat stránky jednotlivých firem. Jednak ušetříte spoustu času a všem mát pěkně na jednom místě, další výhodou je pak to, že půjčky máte přehledně srovnaní podle různých parametrů, jako je výše půjčky, úroková sazba nebo doba splatnosti. Mezi další přednosti tohoto srovnávače patří také možnost si rovnou jedním kliknutím otevřít formulář se žádostí a tím ušetřit čas při hledání na stránce poskytovatele. V neposlední řadě jsou CoolPůjčky.cz dobré i v tom, že uživatele informují o tom, zda je poskytovatel půjčky seriózní a peníze skutečně vyplácí – máte tak jistotu, že se nejedná o žádný podvod.

První půjčka zdarma 

Jak už jsme si řekli, srovnávače půjček zahrnují i velké množství nabídek od menších nebankovních společností. Mezi těmito poskytovateli občas můžete narazit i na nabídku první půjčky zdarma. Jedná se zpravidla pouze o malé úvěry v řádu max. několika tisíc, které mají pouze krátkou dobu splatnosti. Pokud si u takové společnosti půjčujete poprvé, můžete tuto půjčku dostat opravdu zdarma, aniž byste za ni museli platit poplatky nebo úroky – zaplatíte pouze to, co jste si opravdu půjčili. Takových nabídek ale není mnoho – pro jejich snadné vyhledání je nejlepší použít z webů, které se na půjčky specializují. Patří mezi ně např. stránky Půjčko.cz, které přinášejí nejen recenze bankovních a nebankovních úvěrů, ale i spoustu dalších užitečných informací ze světa financí.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články