Půjčka ihned 3000 na účet

12.03. 2014 • Půjčky a hypotéky

V životě se snadno můžeme dostat do situace, kdy není peněz nazbyt a ke vší smůle nás třeba potkala nečekaná nepříjemná událost v podobě rozbitého auta, pračky nebo jiných nenadálých výdajů. Pokud potřebujete peníze ihned, nejlépe ještě ten samý den, tak můžete uvažovat o půjčce od přátel, rodiny, banky a nebo u nebankovních společností, které nabízejí rychlé půjčky 3000 s převodem ihned na účetbez ověření v registrech dlužníků.

Jak získat půjčku 3000 přes internet

Krátkodobou rychlou půjčku můžete snadno vyřídit po internetu. Jako první krok zvolte vyplnění online žádosti o půjčku u některé nebankovní firmy, která má minipůjčky ve své nabídce produktů. Formuláře se liší podle společnosti, nicméně mají vždy některé společné znaky.

Prvním je fakt, že musíte uvést vaše jméno a příjmení. Důležitým bodem formuláře je i kontakt na vás, zejména telefonní číslo a e-mail. Některé společnosti ještě vyžadují podrobnější vyplnění žádosti - to se týká hlavně adresy vašeho bydliště, případně další informace nutné k posouzení vaší žádosti o půjčku. Mnohdy budete muset zadat i číslo občanského průkazu, aktuální zaměstnání, výši průměrného příjmu ze zaměstnání, název zaměstnavatele a také vaše osobní rodné číslo. Je to samozřejmě poměrně dost citlivých osobních údajů, nicméně pro úspěšné získání půjčky je nutné je uvést.

Jakmile vyplníte online žádost a odešlete ji, tak se vám během několika málo minut či hodin ozve operátor od společnosti nabízející půjčku. Další postup se liší takřka u každé společnosti. Někde je nutné odeslat ověřovací poplatek 1 Kč z vašeho bankovního účtu, čím dál častěji jsou však půjčky poskytovány i bez tohoto zbytečně zdržujícího poplatku. U nepříliš seriózních firem narazíte na poplatek za poskytnutí půjčky. Ten nemusí být malý a může tak výrazně promluvit do výše RPSN, což jsou vaše celkové finanční náklady na poskytnutou půjčku přepočtené na 1 rok.

Výhody rychlých půjček 3000 Kč

Jasným benefitem těchto půjček je jejich bezúčelovost - jedná se o rychlou půjčku na cokoliv. Můžete s ní zaplatit inkaso, nájem, pomůcky dětem do školy, nebo nečekané výdaje. Pokud nestíháte splácet, můžete si u většiny společností požádat o prodloužení splatnosti. Vyřízení půjčky je v řádu minut až hodin. Vše je tedy velmi rychlé. Stačí vyplnit krátký online formulář, vybrat cílovou částku a chvilku čekat na zpětné zavolání od nebankovní společnosti. U stávajících klientů je vyřízení půjčky opravdu rychlé. Noví klienti ještě musejí podepsat a odeslat úvěrovou smlouvu a obvykle i 1 Kč ověřovací poplatek na účet. Stálí klienti obdrží peníze velmi rychle  - díkly zrychlenému bankovnímu převodu zhruba do 2 hodin. U některých společností se setkáte s nejrůznějšími bonusy - například týden splatnosti navíc zdarma, či menší úrok pro následující půjčky.

Rychlá půjčka Perfect Money

Nebankovní společnost Perfect Money s.r.o. nabízí rychlé půjčky do výplaty. První půjčka je do částky 3000 Kč, kterou obdržíte ihned na účet. První půjčka je navíc zcela zdarma - tedy peníze musíte samozřejmě splatit, nicméně neplatíte žádné poplatky ani úroky, RPSN je tedy 0%. Je zde však kratší splatnost - 14 dní. Po první splacené půjčce si můžete půjčovat až 5000 Kč. Následné půjčky jsou poskytovány na 7, 14 a 21 dní.

Krátkodobá půjčka 3000 Kč od CreditON

I společnost CreditOn s.r.o. nabízí krátkodobé mini půjčky. U první půjčky si můžete půjčit až 4000 Kč  na dobu splatnosti 1 až 30 dnů. Pokud se stanete klientem CreditOn, tak si u dalších půjček můžete požádat o obnos až 20 000 Kč se splatností až 40 dní. Standardně je splatnost maximálně 30 dní, pokud však dosáhnete nejvyšší úrovně ve věrnostním programu, tak můžete splácení oddálit až na 40 dní. Pokud si chcete rychle půjčit do výplaty 3000 Kč, tak u CrediOn zaplatíte při 14denní první zápůjčce celkem 3 573 Kč. RPSN v tomto případě nevypadá zrovna příjemně, je na hranici 9 500%. Pokud však potřebujete peníze rychle do další výplaty a rodina, přátelé ani nikdo jiný vám nepůjčí, tak může být tato rychlá půjčka jednou z možných voleb.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články