Crediton Finance - služby a recenze rychlé půjčky

06.02. 2014 • Půjčky a hypotéky

V České republice působí několik nebankovních společností nabízející rychlé, krátkodobé půjčky na menší sumu peněz. Můžeme se s nimi setkat pod názvem „mikropůjčky“. Jednou z těchto společností je Crediton.

O společnosti Crediton

Společnost Credion se zaměřuje na krátkodobé půjčky. Centrála společnosti sídlí v Lotyšsku, konkrétně v Rize. U nás působí v Praze, ale půjčku si můžete vyřídit prostřednictvím internetu elektronického formuláře po celé České republice.

Půjčka Crediton

Od nebankovní společnosti Crediton si můžete vzít krátkodobou půjčku v částce od 500 do 20 000 Kč. Splatnost je maximálně 40 dnů. Na rozdíl od běžných půjček zde nejsou klasické splátky. Vše splatíte najednou.

Je zřejmé, že na rozdíl od bankovních půjček a některých známějších půjček je tu větší RPSN. Zato nabízí společnost rychlé půjčky, které jsou vyřízené během krátké době (v řádu desítek minut). Hodí se tak pro akutní finanční problémy, které nesnesou odklad. Jako všechny podobné půjčky je dobré je využívat jen v krajních případech a dobře si rozmyslet, jak půjčku splatíte. Jinak byste se mohli dostat do dluhové pasti.

Půjčka Crediton je rychlá díky své jednoduché administrativě a automatické koordinaci postupů. Z dalších výhod společnost Crediton upozorňuje na velkou pohodlnost, v rámci které vyřídíte půjčku pouze prostřednictví internetu. Slibuje také bezpečnost díky stoprocentní diskrétnosti a férový přístup, v rámci kterého si můžete nastavit i automatické e-mailové připomenutí plateb.
Půjčky jsou specifické tím, že se u jednotlivých půjček neuvádí úrok, ale fixní poplatek. Ten zjistíte podle jednoduchého kalkulátoru na webu společnosti Crediton.

Věrnostní program

Crediton nabízí věrnostní program, který umožní stálým klientům půjčovat si za výhodnějších podmínek. Za každou získanou a splacenou půjčku získáte slevu. Celkově si můžete poplatky snížit až o 15 %, a to za splacení minimálně pěti krátkodobých půjček od Crediton.

Bonus má Credion i pro klienty, kteří si berou první půjčku od společnosti. Neplatí za ní.

Podmínky a sjednání půjčky Crediton

Půjčku od Crediton získáte, pokud jste občanem České republiky ve věku od 18 do 67 let, máte aktivní připojení mobilní sítě a vlastníte bankovní účet či k němu máte dispoziční právo. Každý klient může mít vždy pouze jednu aktivní půjčku. Až po její splacení, je možné, aby požádal o další.

Jak už vyplývá z výše uvedeného, sjednání půjčky Crediton je velmi jednoduché. Stačí se jen registrovat, vyplnit základní osobní údaje a vytvořit si účet. Poté se přihlásíte a vyberete si velikost půjčky a dobu její splatnosti. Požádáte o půjčku a vyplníte další údaje (povolání výši příjmu, adresu) a potvrdíte odeslání žádosti. Do 30 minut obdržíte SMS zprávu o tom, jestli vám bude půjčka poskytnutá. O půjčku můžete také požádat telefonicky či prostřednictvím SMS.
I přes snadný přístup k půjčce nezapomínejte na zásady zodpovědného úvěrování a berte si půjčku jen, když víte, jak ji splatíte.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články