Nabídka online půjček Provident


Na finančním trhu působí mnohé nebankovní společnosti. Některé jsou prakticky neznámé, jiné díky medializaci znají i ti, kteří se o ně vůbec nezajímají. Mezi velmi známé nebankovní společnosti patří Provident Financial.

Společnost Provident

Provident, celým názvem Provident Financial, s.r.o., je nebankovní společností poskytující spotřebitelské půjčky. Byla založená roku 1997 a od té doby působí na českém trhu. Jde o dceřinou společnost International Personal Finance, což je společnost sídlící ve Velké Británii.
Ve Velké Británii a Severním Irsku působí společnost od roku 1880. Své půjčky nabízí i v dalších zemí Evropy, ale i ve Střední Americe.

Společnost Provident se prezentuje jako společnost, jejíž hlavní předností je individuální přístup ke každému klientovi.

Individuální přístup je možné zajistit díky tomu, že pro společnost pracuje cca 3 000 obchodních zástupců. Dle filozofie společnosti by vám v případě potřeby měli poradit optimální nastavení vaší půjčky.

Provident si zakládá také na jasných a férových smluvních podmínkách, díky čemuž se společnost umístila na prvním místě Indexu etického úvěrování (ocenění od neziskové organizace Člověk v tísni).

Kromě toho, že Provident nabízí půjčky, se účastní i různých sociálních projektů, např. Abeceda rodinných financí (podpora finančního vzdělávání), Kaprálův mlýn (středisko ekologické výchovy), Létání bez bariér (charitativní projekt pro handicapované) atd.

Půjčky od Providentu

Provident Financial nabízí hotovostní i bezhotovostní půjčky. Zaměřuje se na menší úvěry. Půjčit si od nebankovní společnosti můžete částku v rozmezí od 4 000 do 80 000 Kč. Na rozdíl od většiny jiných (bankovních i nebankovních půjček) probíhá její splácení týdně, a to po dobu 45, 60 či 100 týdnů. Peníze z půjčky je možné použít na cokoliv bez nutnosti prokazovat účel použití peněz.

Provident se snaží své produkty poskytovat velmi rychle. Pokud na peníze hodně spěcháte, je lepší volit půjčku v hotovosti, kterou dostane do 48 hodin od podání žádosti. Peníze z ní vám budou doručené obchodním zástupcem, a to i o víkendu.

Peníze vám obchodní zástupce přinese až domů v době, kdy se vám to hodí nejlépe. Zvolíte-li si možnost nehotovostní půjčky, bude vyřízení trvat maximálně třináct dní.

U půjčky od Provident Financial není nutný ručitel a nepotřebujete ani jiné zaručení. Nejde totiž o příliš vysoké částky.

Půjčka od Providentu může být schválená i lidem mající záznam v registru dlužníků. Těm banky a ani mnohé seriózní nebankovní společnosti půjčku neposkytnou. Provident se snaží každého klienta posuzovat individuálně.

Provident za jednu se svých hlavních výhod považuje jednoduchou a přehlednou smlouvu, která nenechává prostor pro záměrné špatné pochopení smlouvy či pro jakékoliv jiné nejasnosti. Smlouva je na jediném listu papíru, je psána srozumitelně bez právních kliček.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články