Rozhodnuto.cz půjčka nebo podvod?

12.02. 2014 • Půjčky a hypotéky

Dnes už není problém si půjčit peníze v zásadě na cokoliv. Navíc máte opravdu širokou nabídku, ze které můžete vybírat. Pokud by vám tedy z nějakého důvodu nevyhovovala půjčka od bankovní instituce, pak si můžete zvolit jiné řešení, jež představují různé nebankovní společnosti. A jelikož možností je skutečně až nepřeberné množství, je zapotřebí si představit některé blíže, protože jinak nemá člověk možnost se pořádně zorientovat. Jednu z možností představují stránky www.rozhodnuto.cz, které se pokusíme blíže představit, abyste měli detailní přehled o tom, co nabízí.

Jak vlastně www.rozhodnuto.cz funguje?

Po připojení na webové stránky www.rozhodnuto.cz uvidíte přehledně řešenou obrazovku s příjemným barevným prostředím, kde dominuje podivně vypadající postavička. Na stránkách si v rámci formuláře můžete sami nastavit, kolik peněz chcete zapůjčit. Vybrat si můžete v rozmezí deseti až šesti set tisíc korun. Poté vyplníte jméno, příjmení, rodné číslo, e-mailovou adresu, mobilní telefon a na posuvníku zvolíte svůj současný čistý měsíční příjem. 

Následně stačí zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů podle podmínek společnosti a odeslat. Podmínky si můžete samozřejmě nastudovat, stačí kliknout na patřičný odkaz a otevřít si soubor pdf. Webové stránky www.rozhodnuto.cz spadají pod patronát společnosti Cresco Group, která již nějakou dobu na českém trhu působí a zatím se mnoha lidem využití jejích služeb osvědčilo. Sídlo společnosti se nachází v Praze, takže to naznačuje určitou důvěryhodnost. A to je rozhodně lepší, než kdyby měla společnost sídlo v nějaké vzdálené končině.

Výhody půjčky

Mezi hlavní výhody půjčky na webu www.rozhodnuto.cz patří to, že nemusíte platit žádné zbytečné poplatky za zpracování. Samotné podání žádosti je úplně zdarma. K zapůjčení peněz nepotřebujete žádného ručitele a to ani při nejvyšší možné zápůjčce. Časy, kdy bylo zapotřebí si sehnat nějakého vhodného ručitele, zdá se, jsou již hudbou minulosti a v současné době se s nutností ručitele až na výjimky nesetkáte. To se každopádně dá označit za poměrně příjemnou inovaci a trend posledních roků. 

Při schválení půjčky můžete získat dokonce ještě bonus v maximální možné výši tří tisíc korun. Nejnižší úroková sazba, kterou lze získat při splnění podmínek, je 7,9% a RPSN 10,3%, přičemž RPSN se dá označit za mnohem důležitější ukazatel než úroková sazba. Očekávat můžete splatnost až osmdesát čtyři měsíců. Vzhledem ke zmíněným parametrům to z nabídky činí jednu z nejzajímavějších na současném finančním trhu. Jako velká výhoda se také dá označit fakt, že si v podstatě vše můžete zařídit z pohodlí vlastního domova. 

Stačí jen vyplnit žádost a poměrně rychle se dočkáte rozhodnutí, jestli máte na půjčku nárok. Kromě možnosti všechno vyřídit přes internet také můžete využít telefonického hovoru s vyškoleným personálem. Pokud tedy hledáte zápůjčku od nebankovní instituce, pak webové stránky www.rozhodnuto.cz nabízí jednu z nejzajímavějších možností, jaké na nynějším trhu s financemi vůbec můžete najít.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články