Era půjčka

27.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Nabídka půjček na finančním trhu je obrovská. Každému vyhovuje něco jiného. Někteří chtějí půjčit jen menší sumu peněz, jiní vyhledávají větší půjčky. Mezi finančními produkty najdete i Era půjčky.

ČSOB a Era

A kam vlastně Era půjčky zařadit? Najdeme je pod Československou obchodní bankou (ČSOB), která nabízí své produkty pod základními obchodními značkami ČSOB, Poštovní spořitelna a Era.
Československá obchodní banka patří belgické bance KBC, která spadá do finanční skupiny KBC Group N.V. Jde o univerzální banku nabízející bankovní služby fyzickým osobám i podnikatelským subjektům různých velkostí.

Era půjčky

Era půjčku je možné si sjednat ve výši od 20 000 až 600 000 Kč bez zajištění. Peníze z půjčky přitom můžete použít na libovolné účely. Půjčka je maximálně na dobu sedmi let a splácí se pravidelnými měsíčními splátkami.

K půjčce si můžete sjednat i pojištění ve třech variantách podle pojistných rizik. Díky pojištění vás tak nepřekvapí nečekaná situace, která vám znemožní placení půjčky.

Pokud jste zákazníkem a používáte Era portál či Era smartbanking  je sjednání půjčky nejjednodušší. Informovat se můžete více o půjčce na zákaznické lince či v Era finančním centru nebo na pobočce České pošty.

Podmínky sjednání Era půjčky

Chcete-li si sjednat Era půjčku, je zapotřebí mít Era osobní účet či Era online účet, kde si můžete sjednat půjčku. Jinak lze také sjednat půjčku po telefonu, a to je možné dostat peníze i na účet u jiné banky.

Pro sjednání půjčky budete potřebovat dva doklady totožnosti - občanský průkaz a libovolný druhý doklad.

Pokud si alespoň tři měsíce nenecháváte posílat svůj příjem na účet u Ery/ČSOB  či nemáte-li nabídku předschválené půjčky, budete muset doložit výši svých příjmů. Budete potřebovat potvrzení o příjmu  vydané zaměstnavatelem o průměrné výši za poslední tři měsíce a poslední výpis z účtu, kam je příjem zasílán. Je-li vám příjem vyplácen v hotovosti, potřebujete potvrzení o příjmu vydané zaměstnavatelem, dále poslední tři výplatní pásky a také poslední aktuální doklad o některém z pravidelných výdajů domácnosti žadatele a spolužadatele (např. SIPO či faktura za energie).

Pokud máte více zaměstnavatelů, předkládáte kopii přiznání k dani z příjmů fyzických osob  za poslední celý kalendářní rok + potvrzení o zaplacení daně.

Přiznání k dani z příjmu fyzických osob, resp. její kopii dokládáte, i pokud máte příjmy ze samostatné výdělečné činnosti, a to za poslední celý kalendářní rok. Dále budete potřebovat potvrzení o zaplacení daně a čestné prohlášení o bezdlužnosti vůči Finančnímu úřadu a České správě sociálního zabezpečení.

Kde je možné sjednat Era půjčku

Máte tři možnosti sjednání Era půjčky. Jsou jimi:

• telefonicky: Zavoláte na bezplatnou linku či na webových stránkách zanecháte kontakt, na základě kterého vás bude kontaktovat pověřená osoba.

• Era finanční centrum či pobočky České pošty: Můžete navštívit Era finanční centrum či pobočky České pošty. Máte možnost sjednat si schůzku na pobočce.

• Era portál: Klienti mají možnost podat žádost online v přehledu produktů v Era portálu.

Další „Era“ půjčky

Kromě výše uvedené půjčky si ještě můžete půjčit i prostřednictvím dalších produktů od Era. Jsou jimi:

• Era kontokorent: Jde o vhodný produkt pro ty, u kterých se finanční prostředky na osobním účtu Era někdy blíží nule. Hodí se na řešení krátkodobého nedostatku peněz. Jde o kdykoliv dostupnou finanční rezervu do výše až 100 000 Kč.

• Era kreditka: Je vhodná pro ty, kterým občas chybí peníze, chtějí si půjčovat bezúročně (budou-li splácet peníze včas). Bezúročné období je až 55 dnů. Je možné použít ji i na bezhotovostní nákupy u obchodníků, na internetu atd.

• Era půjčka na bydlení: Lidé ji využívají, pokud chtějí měnit či vylepšovat své bydlení. Jsou zde široké možnosti pro použití získaných peněz. Jedná se o účelový úvěr. Účel dokládáte později.

• Era hypotéka: Hodí se na účely nového bydlení, či když plánujete větší rekonstrukci. Lidé produkt využívají i na refinancování předchozího úvěru na bydlení.

• Era sjednocená půjčka: Nabízí vám možnost sjednotit si více půjček, kontokorentů i kreditních karet.

Další „Era“ produkty

Z dalších produktů Era to jsou:

• osobní účty: Získáte neomezený přístup k účtu a elektronické bankovnictví. Jeho založení je jednoduché.

• spoření: Umožňuje ho Era červené konto. Budete s ním mít peníze k dispozici a dá se pohodlně ovládat přes internet. Je vedené v české měně a nelze určit disponenty. Je jen na majitele. Vložené prostředky jsou v souladu se zákonem pojištěné.

• pojištění: Můžete si online sjednat různé pojištění, např. cestovní pojištění , povinné ručení a pojištění domácnosti. Na pobočkách je pak možné si sjednat i penzijní připojištění a životní pojištění .

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články