123jobs Media pomáhá při hledání práce - recenze

12.06. 2020 • Tipy a rady

Internet je dnes fenoménem posledních let. Poskytuje informace ze všech oblastí života, zábavu i poučení. Je však také skvělým pomocníkem při hledání nového zaměstnání. Zvláště pokud využijete internetové portály 123jobs.cz nebo Abecedaprace.cz, které přinášejí průběžně aktualizovaný přehled volných pracovních pozic. Také se zde můžete dozvědět tipy a odpovědi na mnohé otázky spojené se zaměstnáváním. Portály jsou vhodné pro všechny lidi bez zaměstnání, stejně tak pro ty, kteří uvažují o změně svého dosavadního zaměstnání, ale také pro kvalitní zaměstnavatele. Podnikatelé, firmy, personální agentury i všechny státní instituce mají díky portálům možnost nacházet si nové zaměstnance. 

Inzerce práce zdarma

Další vyhledávanou předností pracovních portálů 123jobs.cz a Abecedaprace.cz je možnost inzerce práce zdarma určená pro podnikatele osvč, školská a nezisková zařízení. Velkou výhodou je přehledné uspořádání jednotlivých nabídek podle regionů a podle typu pracovní pozice. Veškeré nabídky jsou na portálu průběžně aktualizované a vybírat je možné z nabídek na hlavní pracovní poměr, na práci se zkráceným pracovním úvazkem, na dohodu o pracovní činnosti nebo o provedení práce, ale i na brigády pro studenty a jiné zájemce o přivýdělek nebo práci na přechodnou dobu. 

Další možnosti on-line možnosti

Inzerci práce na portálech totiž s oblibou používají podnikatelé, firmy, personální agentury a většina státní institucí. Při hledání nových zaměstnanců tak mají skvělou příležitost vybírat si vhodné pracovníky pro své volné pracovní pozice. Nabídky práce se zobrazují i v největších vyhledávačích práce jako je Žirafa.cz nebo Jobsi.cz a na sociálních sítích. 

Co lze na portálech dále najít

Vedle nabídek inzerce volných pracovních míst můžete na portálech najít i tipy, rady, recenze a odpovědi na mnohé otázky týkající se pracovního poměru a všeobecně práce vůbec. Například se zde dočtete, jak postupovat při výpovědi, jak napsat kvalitní CV, co dělat, když nedostanete včas výplatu nebo jak lze poznat tzv. “Švarcsystém” a spousty dalších užitečných informací.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články