Firemní účet zdarma

26.12. 2014 • Bankovní účty

Čsob nabízí účty pro standardní firmy, se sídlem nebo místem podnikání v české republice. Čsob firemní konto pokrývá základní potřeby českého podnikatele v oblasti bankovních a finačních služeb. Firemní účet od Čsob dokáže propojit váš účet s vaším účetnictvím, což ušetří spoustu času i peněz .Firemní konto u čsob nabízí až 15 tuzemských příchozích plateb zdarma, dále nepřetržitý přístup k firemním financím, zdarma dostanete dvě platební karty nebo vkladové karty maestro, můžete vyčerpat více peněz než máte na účtu. Čsob umožňuje přehled o veškerém dění na podnikatelském účtu prostřednictvím sms zpráv nebo emailu. K založení účtu je třeba výpis z trestního rejstříku, občanka a ičo.

Firemní účet od Komerční banky

Komerční banka nabízí asi nejlepší podmínky pro firmy s obrovskou paletou služeb. Bankovní záruky od komerční banky nabízí zajištění obchodních rizik spojených s podnikáním. Bankovní záruka od komerční banky lze u firemního účtu použít po celém světě. Výhodou věcí je velmi rychlý převod měn na měnu jinou za minimální poplatek a velmi rychle. Developerské financování u firemního účtu komerční banky dovoluje financovat velké developerské projekty, to znamená že vám zafinancuje postavení nemovitosti, kterou můžete dále prodat nebo pronajímat. I firmy potřebují nakupovat na internetu a to i v zahraničí, od toho tady má komerční banka službu e-card, která vám umožní internetové nákupy rychle a bezpečně, jedná se o virtuální internetovou kartu, která se dá snadno kontrolovat a nikdo vám ji neukrade.

Factoring

Další zajímavou službou firemního účtu je Factoring – jedná se o službu, která vám umožní získat až 80 procent hodnoty faktury okamžitě po jejím vystavení a dodání zboží uvedeného na faktuře. Tato služba mimo jiné zahrnuje záruku proti platební neschopnosti, správu a vymáhání pohledávek s odloženou splatností až do 90 dnů, ve výjimečných případech až do 120 dnů.  FleetLease služba firemního účtu, která nesmí chybět, slouží k financování vaší vozové flotily. Hlavním produktem fleetLease je velmi kvalitní full-service leasing vozů a operativní leasing, zpětný leasing a fleet management, který se stará o správu vašeho vozového parku, který můžete kontrolovat online prostřednictvím vašeho firemního účtu.

Komoditní opce

Komoditní opce vám na firemním účtu pomůžou, pokud se vaše společnost zabývá třeba ropou, můžete si dopředu nakoupit opce dané komodity a tím ušetřit náklady za budoucí nákup surovin. Korporátní karty firemního účtu komerční banky slouží k tomu, abyste měli neustále pod kontrolou vaše prostředky na mimořádné i běžné firemní výdaje. Pokud chcete umožnit svým zaměstnancům kontrolu nad služebními výdaji pomocí speciálních výpisu, můžete tak učinit prostřednictvím této služby, korporátní karta je také unikátní a velmi dobře vybalancovaná kombinace úvěrového produktu a platební karty s výpisy transakcí a s velmi moderními službami včetně nového pojištění proti zneužití karty hackery, nebo nezodpovědnými zaměstnanci.

Raiffeisen bank

Raiffeisen bank nabízí firemní účty pro střední korporace, které vyžadují komplexní a velmi efektivní správu vašich financí a provádění hotovostních nebo bezhotovostních platebních styků. Firemní víceměnový firemní účet reiffeisen bank nabízí pohodlnou správu nad firemními financemi s možností volby různých finančních programů, přehled o pohybech 24 hodin denně 365 dní v roce a maximální bezpečnost. Raiffeisen bank nabízí na svém víceměnovém firemním účtu nulové poplatky za vedení účtu nebo za další služby týkajících se firemních transakcí bance. Na jednom firemním účtu můžete mít až devět měn najednou, což se hodí pro firmy, které obchodují se zahraničními partnery a nechtějí často měnit peníze. Pokud máte zájem pouze o korunový účet, tak to není problém, podmínky jsou stejné jako u víceměnového účtu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Bankovní účty'
Tipy na jiné články