Kvalitní zubař Praha

02.02. 2019 • Tipy a rady

O zuby je nutné pečovat už od útlého věku. Jen tak se můžeme vyhnout nepříjemné bolesti a zbytečným výdajům.Zubař Praha ve své ordinaci Astella stále přijímá nové pacienty, a to i děti. Rozhodně se tu nemusíte ničeho bát. Moderní, přívětivé prostředí, laskavý a profesionální přístup zdravotníků spolu se špičkovým vybavením vás mile překvapí. Ztráta zubu je nepříjemná z hlediska zdravotního i společenského. Klinika Astella nabízí v rámci své komplexní péče i zubní implantáty.

Strach není na místě. Šetrné, efektivní zákroky zkušených lékařů a jejich maximální péče vás případnách obav či nejistoty rychle zbaví. Vlastní zubní implantáty jsou titanové šrouby, které se zavádějí místo ztraceného kořene do kosti. Někdy se pacienti obávají, že v jejich případě nastanou komplikace, protože zákrok vyžaduje dostatečné množství a dobrou kvalitu kosti. Situace ani v tomto případě není neřešitelná, kosti je možné různě nahradit, a na této klinice se vám dostane vynikající péče. 

Možná jen hledáte zubaře, který se vám bude pravidelně věnovat, a vaše zuby a ústní dutina jsou zatím v pořádku. I v tomto případě jste na správné adrese, toto špičkové pracoviště má ještě stále volnou kapacitu. Prostředí pražské kliniky je nejen na vynikající úrovni, ale je velice příjemné a vstřícné pro dětské pacienty.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články