Modulární stavby

20.07. 2018 • Zajímavosti

Modulární stavby jsou stále populárnější a jejich využití všestranné. Společnost Contimade patří mezi přední české výrobce modulárních systémů a speciálních kontejnerů. Díky perfektnímu zpracování, variabilitě a dokonalému provedení expandovala i do zahraničí.

Představte si situaci, že firma je úspěšná, rozrůstá se a administrativy přibývá: Kvůli několika novým kancelářím je ale neekonomické a celkově nevýhodné hledat nové sídlo a stěhovat se. Problém lze vyřešit velice elegantně, a to pořídit dobře vybavené kontejnery, které poslouží jako nové administrativní centrum. Obec a město zase ušetří, když díky variabilním obytným modulům vytvoří přesně na míru mateřskou školu, základní školu, internát, ubytovnu nebo vzdělávací zařízení. Řešení je rychlé a vyjde mnohem levněji než klasická výstavba. Zejména obytné kontejnery společnost Contimade vybaví tak, aby dokonale vyhovovaly představám klienta a působily co nejpohodlněji a nejpřirozeněji.

Stejně tak se tyto modulární stavby perfektně hodí v situaci, kdy firma potřebuje vybudovat speciální výrobní nebo distribuční zázemí – široká nabídka technologických kontejnerů nadchne i ty nejnáročnější zákazníky.  

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články