Modulární stavby

20.07. 2018 • Zajímavosti

Modulární stavby jsou stále populárnější a jejich využití všestranné. Společnost Contimade patří mezi přední české výrobce modulárních systémů a speciálních kontejnerů. Díky perfektnímu zpracování, variabilitě a dokonalému provedení expandovala i do zahraničí.

Představte si situaci, že firma je úspěšná, rozrůstá se a administrativy přibývá: Kvůli několika novým kancelářím je ale neekonomické a celkově nevýhodné hledat nové sídlo a stěhovat se. Problém lze vyřešit velice elegantně, a to pořídit dobře vybavené kontejnery, které poslouží jako nové administrativní centrum. Obec a město zase ušetří, když díky variabilním obytným modulům vytvoří přesně na míru mateřskou školu, základní školu, internát, ubytovnu nebo vzdělávací zařízení. Řešení je rychlé a vyjde mnohem levněji než klasická výstavba. Zejména obytné kontejnery společnost Contimade vybaví tak, aby dokonale vyhovovaly představám klienta a působily co nejpohodlněji a nejpřirozeněji.

Stejně tak se tyto modulární stavby perfektně hodí v situaci, kdy firma potřebuje vybudovat speciální výrobní nebo distribuční zázemí – široká nabídka technologických kontejnerů nadchne i ty nejnáročnější zákazníky.  

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • ePojištění.cz je největší srovnávač na trhu. Srovnejte ceny povinného ručení nebo cestovního pojištění. Finská půjčka - rychlá půjčka bez poplatků do 10 minut.
  • hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
  • Jak snadno evidovat najeté kilometry firemními vozy? Kniha jízd je spolehlivým řešením.
  • Přehled českých půjček od ověřených poskytovatelů.
  • Půjčka bez nahlížení do registru na cokoliv a bez zbytečné administrativy.
  • Tip na moderní personální HR systém Vema. Mějte náskok před konkurencí!
  • Víte, co je to CRM software? Připravili jsme pro vás přehledné vysvětlení s možností vyzkoušení programu eWay-CRM zdarma.
Kontakt a reklama