S čím počítat, sjednáváme-li povinné ručení

18.12. 2015 • Tipy a rady

Jenom málokterá pojistka je dnes tak známá a také tak diskutovaná. Ano, je to právě povinné ručení auta. Jak vyplývá ze samotného názvu, jedná se o pojistku, která se primárně týká každého motoristy. Je tedy více než jasné, že se bude týkat také vás samotných, pokud automobil, ale i motocykl vlastníte. Podívejme se společně na několik faktů, se kterými je dobré počítat, pokud sjednáváte povinné ručení online. Ano, právě možnost online sjednání dnes dominuje. A je určena pro každého, kdo chce ušetřit nejenom svůj čas. A kde dané srovnání povinného ručení provést? Doporučujeme web Porovnej24.cz.

Pojistku lze mít nejlevnější na trhu

Určitě je dobré vědět, že se nemusíte svěřit do péče pouze té pojišťovně, kterou znáte, nebo u které jste byli i v minulosti. Zapomínat byste rozhodně neměli na fakt, že prostřednictvím internetu si můžete sjednat to nejlevnější povinné ručení na celém našem trhu. I u velkých pojišťoven, kam se řadí Uniqa. Máte tak jistotu toho, že lze ušetřit třeba i několik tisíc korun ročně. A to vše právě proto, že jste si důkladně prostudovali ceník povinného ručení a že jste tedy vybrali takovou pojišťovnu, která byla v souvislosti s vašimi požadavky tou nejlepší. A kolik dnes může vlastně taková nejlevnější pojistka stát? Třeba i pár stovek.

Vše si můžete navolit

Pojišťovny dnes nabízejí nejenom různé balíčky, ale nabízejí také možnost navolit si vše dle vašeho uvážení. Díky tomu může být porovnání povinného ručení spojeno s tím, co konkrétně od pojistky očekáváte a jak chcete, aby vypadala. A to nejenom s ohledem na rozsah, kdy vám kalkulačka povinného ručení může nabídnout různá připojištění, stejně jako třeba asistenční služby. Stejně tak můžete hledět i na výše pojistných limitů. Jedná se o částky, které pojišťovny v případě škody může maximálně uvolnit. Zde tedy jasně platí pravidlo, že čím jsou vyšší, tím pro vás jako majitele dopravního prostředku samozřejmě lépe.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články