Typy nebankovních půjček

28.12. 2014 • Půjčky a hypotéky

Rozhodně tou největší výhodou u nebankovních půjček bez registru je to, že se nenahlíží do registru dlužníků. Jsou velmi dostupné a rychlé na vyřízení, což může někdy hrát tu největší roli, když peníze potřebujete opravdu rychle.

K těmto nebankovním půjčkám se z pravidla dostanete lehce a není třeba moc dokladů k potvrzení, mnohdy vám stačí jeden nebo ani to. A také je to občas jediná možná půjčka, odkud ještě můžete peníze dostat. Pokud jste tedy například začínající podnikatel, pak vám nezbude než sáhnout po nebankovní půjčce.

Nebankovní půjčky se zajištěním nemovitostí

U těchto typů nebankovní půjčky je potřeba mít zajištění v podobě jištění nebo zástavy nemovitosti. Často je tento druh půjček nazýván také americká nebankovní půjčka. Pokud potřebujte půjčit velký obnos peněz, pak je to mnohdy ta poslední a jediná možnost jak se k nim dostat. jinde vám nepůjčí, pokud nemáte ty patřičné věci a nesplňujete jejich podmínky. proto je toto využívání až nejlépe jako poslední možné řešení.

Půjčky na občanku

Půjčky na občanku jsou to půjčky, které vám půjčí pouze tehdy, kdy jim dokážete vaši totožnost a to za pomoci vašeho občanského průkazu. Poskytovatelů těchto půjček je hromady a je jen na vás, abyste si vybrali toho nejlepšího. Půjčky na mateřské jsou půjčky, které se specializují přímo na maminky na mateřské dovolené. tyto půjčky neposkytuje mnoho poskytovatelů.

Půjčky na exekuci

Půjčky na exekuci vám poskytují převážně nebankovní sektor. Pokud si najedete opravdu spolehlivou společnost, pak se můžete dočkat i toho, že veškeré jednání s exekutory vyřídí za vás a vy se budete pouze starat o to, abyste vždy včas splatili to, co se po vás požaduje.

Půjčky na směnku

Půjčky na směnku jsou další z možnou variant na získání určité částky. a to zejména v sektoru, kde se nemusí prokazovat příjmy. Z pravidla se jedná o půjčky od soukromého sektoru, ovšem je dost nebezpečná, jelikož za směnku ručíte vlastním majetkem a pokud nebudete včas splácet, pak je možné že vám jej zabaví.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články