Finanční produkty a služby Sberbank

24.12. 2014 • Bankovní účty

Na českém trhu působí již od roku 1993 a od roku 1997 jako samostatná akciová společnost. Cílem této banky  je být dobrým finančním poradcem a díky pochopení jsou schopni vždy najít to nejlepší řešení pro vás. V roce 2013 získala ocenění jako klientsky nejpřívětivější banka a třetí místo jako nejdynamičtější banka roku. Pokud tedy potřebujete pomoci s zhodnocením vašich peněz, můžete se obrátit zde.

Účty

Na výběr máte hned ze dvou účtů. Fér konto nebo normální obyčejný běžný účet. Fér konto je naprosto bez poplatků, tedy za základní služby nezaplatíte ani korunu. Vedení tohoto účtu může probíhat buďto v Kč, USD, EUR nebo RUB. Běžný účet má různé způsoby využití. Možnot vést ho ale máte pouze v českých korunách a měsíční poplatek za vedení je 47,-. Na každém konci čtvrtletí probíhá přičtení úroků.

Fér půjčka

Půjčte si u nich peníze na cokoliv bez jakého koliv zajištění. za každé řádné splácení budete odměnění bonusem, který se vždy nějak liší. Více se můžete dozvědět přímo při pořizování. Nechybí zde ani možnost pojistit si schopnost splácet vaši půjčku. Za poskytnutí úvěru nezaplatíte ani korunu. Měsíčně za vedení úvěrového účtu neplatíte také nic. Půjčit si u nich můžete od 10 000 do 500 000Kč. Splátky si můžete rozložit až na 8 let, což bude zajisté vyhovovat opravdu každému. Sami si vyberete, který den v měsíci budete splácet vaši půjčku.

Kreditní karty

bezúročné půjčení až na 45 dní je tady pro vás. Čerpat můžete až do množství 300 000Kč. A co vše dostanete k tomu? Embosovanou platební kartu VISA, se kterou můžete peníze libovolně utrácet. týdenní limit je až do výše 100% úvěrového rámce. Povinná měsíční splátka, pokud tedy nějaké peníze na kreditce dlužíte je 3% a nebo minimálně 100Kč. Záleží o jaké částky se jedná. Samozřejmě zde nechybí možnost si pořídit pojištění, které je nesdílnou součástí každé půjčky.

Spořící účty

Sberbank nabízí dva druhy spořících účtů. První je Spořící účet Garance a druhý se jmenuje pouze spořící účet. Na spořícím účtu si můžete přijít až na 1,63% p.a nemusíte mít žádný minimální vklad ani zůstatek a vedení tohoto účtu je naprosto zdarma. Zákonná ochrana vkladu je až 100 000Eur. Spořící účet Garance nabízí zhodnocení až 1,43% pro vklady od 500 000 do 2500 000Kč. garanci sazby máte vždy na rok do předu a dostanete tedy to, co máte přislíbeno.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Bankovní účty'
Tipy na jiné články