Investiční skupina DRFG, její financování a DRFG dluhopisy

20.10. 2016 • Zajímavosti

Je tomu již pět let, kdy se na trhu objevila pod vedením zakladatele Davida Rusňáka Investiční skupina DRFG. Tomu se podařilo uspět v celé řadě oborů, kde se již zdálo, že je není jak a kam dále rozvíjet a není možné zde ani vykázat zisk. Za své krátké působení má ve vlastnictví tato společnost neustále budovanou síť lékáren, teplárny na biomasu, buduje síť internetového připojení a skupuje obchodní řetězce, komerční plochy i pozemky za účelem dalšího pronájmu či úspěšného prodeje v rámci vhodné nabídky. Tyto promyšlené a velmi chytré investice stojí za raketovým vzestupem skupiny DRFG.

Investiční skupina DRFG umí velmi dobře pracovat s cizím kapitálem. Velmi rychle se chopila šance při změně zákona o dluhopisech a začala vydávat svoje vlastní dluhopisy DRFG. Získané peníze pak velmi chytře a aktivně dokázala investovat do velmi aktuálních oborů, jako jsou nemovitosti, finance, energetika, telekomunikace, zdravotnictví a mnoho dalších. V současnosti jsou DRFG dluhopisy  již z části spláceny a z části se peníze dále zhodnocují v rámci dalších investic. Není se třeba tedy obávat dluhů. Financování pomocí dluhopisů DRFG neustále pokračuje, David Rusňák dobře ví, co dělá, a jeho směr podnikání je od začátku udán velmi dobře a promyšleně.

Investiční skupina DRFG a zdroje financí

Společnost DRFG má pevné základy a zdrojem financí nejsou jen DRFG dluhopisy. Dalším zdrojem jsou také podílové investiční fondy, spolupráce s bankovními institucemi, pojišťovnami, ale i vlastněné nemovitosti určené k dalšímu pronájmu nebo výhodnému prodeji po jejich zhodnocení. DRFG dluhopisy jsou stále vhodným prostředkem jak investovat a neustále vydělávat. Tento kolotoč pod velmi vedením Davida Rusňáka velmi dobře funguje.

David Rusňák si také uvědomuje, že musí být dobře viditelný. Název jeho společnosti je na dresech hráčů brněnské hokejové Komety i v názvu haly DRFG Arény, jejíchž činnost je touto společností podporována. Společnost DRFG pod vedením silné osobnosti, kterou David Rusňák bezpochyby je, se ubírá správným směrem, stojí na pevných základech. Investice má velmi dobře promyšlené. Díky dobrým tahům,nejen s DRFG dluhopisy, má v současné době vybudovanou na českém trhu velmi dobrou pozici.

DRFG dluhopisy a investice pro mladé, malé i velké spoluhráče

David Rusňák je silná osobnost, ale rozhodně není sólista a velmi dobře si uvědomuje, že korunka ke korunce udělá v konečném důsledku divy. Otevřel možnost investic již od 100 Kč měsíčně. Společnost DRFG podporuje i studenty v projektu UNIFER, kde mohou získat praxi na reálný zakázkách a díky tomu se pak lépe uchytí na trhu práce. Tato společnost například odkoupila zakázkové krejčovství Galard, skupuje prodejny velkých obchodních řetězců a další komerční objekty i pozemky. Ty pak pronajímá obchodním řetězcům jako je například Tesco, JYSK nebo Penny Market, anebo je z dalším ziskem prodává. Pole působnosti je opravdu široké a se stabilní společností jako je DRFG, lze zhodnocovat své peníze velmi snadno.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články