Neúčelová půjčka bez ručení

04.12. 2013 • Půjčky a hypotékyPerfect Money

Člověk se čas od času dostane do nepříjemné finanční situace a někdy se prostě vyplatí si vypůjčit. Ale mnoho půjček si můžete vzít pouze za konkrétním účelem, jehož naplnění následně musíte prokazovat. Naštěstí ale existují také neúčelové půjčky, kde se její poskytovatel nepídí po tom, kam jste vypůjčené peníze dali, ale svoje peníze chce pouze zpátky s nějakou tou částkou navíc jako úrokem. 

Další potíží půjček je to, že někdy chce bankovní instituce ručení, aby si byla jistá, že i v případě neschopnosti splácet dostane svoje zapůjčené finance zpátky. Bankovní instituce v případě ručení navíc jsou ochotny vypůjčit i o něco více peněz. Ale ne každý člověk chce ručit svojí nemovitostí a někdo jí vůbec nemá k dispozici na ručení. Když se zkombinují obě zmíněné věci, pak nám vyjde, že ideální by mohla být neúčelová půjčka bez ručení. Ale dá se vůbec něco takového na českém trhu najít? Na to se podíváme na příštích několika řádcích.

Srovnání jednotlivých půjček

Nebankovní půjčky se v poslední době vyskytují všude a na první pohled vypadají velice výhodně, protože jsou určené v zásadě pro každého a není potřeba ručitel. Neúčelová půjčka bez ručení může být poskytnuta takřka komukoliv bez ručení a bez prokazování příjmů. Ve většině případů navíc lze takovou půjčku sjednat přes internet během poměrně krátké doby. Ale jak si správně zvolit v přehršli nabídek, to je celkem oříšek. Z toho důvodu se na některé v současnosti nabízené půjčky podíváme blíže. Veškeré zkoumané společnosti se na našem trhu osvědčily a půjčka nepatří k žádným podvodům.

Půjčka Omega Financial

Omega Financial nabízí půjčku do výplaty pro zájemce až do výšky pěti tisíc korun. Omegapůjčka patří k těm nejrychleji poskytovaným, protože se její rychlost vyřízení pohybuje kolem patnácti minut. Veškeré vyřizování se dělá přes internet s ověřením přes SMS a ještě ten samý den můžete půjčené finance očekávat na bankovním účtu. Nemusíte nic dokazovat, veškeré informace znáte dopředu a u půjčky nejsou žádné skryté poplatky. První půjčku si můžete vzít až do výšky tří tisíc korun a při řádném splácení si při opakované půjčce od stejné společnosti můžete půjčit až pět tisíc korun. Splatnost se pohybuje mezi jedním týdnem a třiceti dny s možností prodloužení o čtrnáct dní.

Půjčka Perfect Money

Společnost Perfect Money nabízí neúčelovou půjčku bez ručení s jednou zásadní výhodou, kterou představuje, že první půjčení je úplně bez poplatků. Noví zákazníci si mohou vypůjčit až tři tisíce korun na tři týdny a pro stálé klienty platí maximální limit půjčky pět tisíc korun. Při včasném splacení obdržíte navíc bonus týden pro další půjčku. Perfect Money tedy odmění svoje klienty za bezproblémové splácení a za spolehlivost. Peníze od Perfect Money dostanete ještě ten samý den, kdy bude půjčka kladně vyřízena. Poplatky jsou u pozdějších půjček také poměrně nízké a představují pokaždé zhruba desetinu z vypůjčené sumy. Půjčka se vyřizuje jednoduše a rychle přes internet.

Půjčka Crediton

Crediton je jednou z již delší dobu fungujících společností, která poskytuje klientům nebankovní krátkodobé půjčky . U Creditonu je také neúčelová půjčka bez ručení a dokládání vhodná pro všechny. Crediton svým klientům nabízí půjčku až do výše dvaceti tisíc korun pro již ověřené klienty a do čtyř tisíc pro úplně nové zákazníky. Poplatky nejsou zbytečně vysoké a půjčka se dá získat až na čtyřicet dnů. U první půjčky si klient může vypůjčit peníze na třicet dní. Doba splácení se dá v případě potřeby zdvojnásobit.

Ferratum online půjčka

Ferratum zájemcům o půjčku nabízí možnost půjčení až 10000 korun až na 45 dnů a nezáleží přitom na tom, jestli se jedná o první půjčku nebo o několikátou. Stejné podmínky u Ferratum platí pro všechny klienty. Novým klientům navíc Ferratum nabízí pět set, tisíc, nebo dva tisíce korun na patnáct dní úplně bez poplatku. Možnost prodloužení je celkově až o devadesát dní, což u jiné společnosti nenajdete. Jde opět o rychlou neúčelovou půjčku bez ručení pro každého, bez dokládání výšky příjmů a vyřízení do několika málo minut. Pokud navíc přivedete úplně nového zákazníka a bude mu schválena půjčka do výplaty, obdržíte jako bonus od společnosti Ferratum tři sta korun na svůj bankovní účet.

Zmíněné neúčelové půjčky bez ručení nejsou samo sebou jediné na trhu, ale jedná se o prověřené společnosti, s nimiž se nemusíte ničeho obávat. Každá z těchto společností má svoje výhody a může své služby nabídnout jiným zákazníkům. Je zapotřebí si dopředu rozmyslet, u které ze společností si půjčku vezmete.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články