Nová půjčka do výplaty - první zdarma

10.10. 2014 • Půjčky a hypotéky

Málokdo z nás je na tom tak dobře, že by ho nerozhodil nějaký nenadálý výdaj. Stane se to raz dva - rozbije se vám televize, vytopíte sousedy kvůli poruše vaší obstarožní pračky, nebo vaše děti potřebují zaplatit lyžařský výcvik ve škole. Všude se můžete dočíst, že je dobré mít určitou finanční rezervu na pokrytí právě těchto nečekaných výdajů. Ovšem pokud tak tak vyjdete s penězi, tak je prakticky nemožné našetřit alespoň 6 platů.

Chybí-li vám několik tisíc do výplaty, tak to můžete řešit několika způsoby. Nejjednodušším je sáhnout na úspory. Budeme však počítat s tím, že žádné nemáte. Následuje rozprodej věcí, které pro vás nejsou potřebné a nutné. Tím můžete získat nějaké peníze navíc, nicméně prodej v online bazarech nebo v zastavárnách může být zdlouhavý a také mnohdy nevýhodný. Jednou z možností, jak získat rychle peníze, jsou malé půjčky od nebankovních společností. Pojďme se nyní na některé z nich podívat. Konkrétně si představíme nebankovní půjčky, u kterých je pro nové klienty první půjčka zdarma.

První půjčka zdarma. Je to vůbec možné? Není to podvod?

První půjčka zdarma, nebo-li bezúročná půjčka, je relativní novinka na trhu s rychlými nebankovními půjčkami. Princip těchto půjček je jednoduchý. Kvůli silně konkurenčnímu trhu se nebankovní společnosti snaží přilákat nové klienty, kteří dosud od nich nemají žádné půjčky. Proto společnosti připravili půjčky, které jsou zdarma. A to doslova.

U první půjčky zdarma si můžete zapůjčit obvykle částku do 5000 Kč se splatností maximálně 30 dnů. U reprezentativních příkladů vás jistě zarazí údaj o RPSN (roční procentuální sazba nákladů, tedy zjednodušeně vyjádřená cena půjčky, tedy kolik procent zaplatíte navíc - přepočteno na roční období). Tento údaj je 0%. Co to znamená? Půjčíte-li si například zmiňovaných 5000,- na 30 dnů, tak po měsíci splatíte právě jen oněch 5000 Kč. V praxi tak tedy můžete měsíc disponovat s částkou 5000 Kč zdarma.

Výhodou první půjčky je samozřejmě její cena, je totiž zdarma. Obvykle zaplatíte navíc jen 1 korunu (případně 1 haléř), což je jen ověřovací poplatek, který zašlete ze svého bankovního účtu, kam vám společnost následně převede peníze z půjčky.

V čem je u první půjčky zdarma háček?

Produkt první půjčka do výplaty zdarma se zdá být velmi výhodný. Samozřejmě i tato půjčka může mít své silně negativní stránky. V první řadě je to fakt, že další půjčky již máte za standardní podmínky. Jako opakovanou půjčku si sice můžete půjčit již vyšší obnos (obvykle do 15 000 Kč), ovšem již s poplatkem (respektive úrokem). Takový poplatek už může s cenou půjčky docela zamávat. Pokud půjde o půjčku 5000 Kč ihned, tak poplatek očekávejte v rozmezí 500-1500 Kč. Vyjádřeno v RPSN jsou to stovky až tisíce procent.

U první půjčky zdarma je nutné dodržet splátkový kalendář. Vyberete-li si tento finanční produkt, tak si dejte velký pozor na den splatnosti. Překročíte-li splatnost byť jen o jediný den, již vám naskakují penále a úroky z prodlení. Nesvědomité splácení pak může z lákavě vyhlížející půjčky zdarma vytvořit noční můru v podobě vysokých poplatků za nesplácení a může vyústit až do dluhové spirály 

Rychlá půjčka do výplaty Půjčka7

Mezi poskytovatele půjček do výplaty s možností první půjčky zdarma patří Půjčka7. Půjčit si zdarma můžete 1 000 až 4 000 Kč se splatností 14 dnů. V případě opakované půjčky zaplatíte navíc 619 Kč (půjčka 4 000,- na 14 dnů). Zajímá vás tato nebankovní půjčka? Požádejte o půjčku online.

Kredito24 - první půjčka bez poplatku

Z televizních reklam známý a ověřený poskytovatel rychlých půjček Kredito24 nabízí půjčku až 5 000 Kč se splatností 30 dnů. Jedná se o první půjčku bez poplatku. Jako stávající klient si následně můžete půjčit až 15 000 Kč. Peníze máte na účtu do 15 minut od schválení žádosti. Vše probíhá v zabezpečeném režimu online, neztrácíte čas návštěvou pobočky a řešením smluv. Zaujala vás půjčka od Kredito24? Zažádejte o půjčku po internetu.

Půjčka do výplaty? Co třeba Zaplo půjčka?

U Zaplo si můžete coby nový klient půjčit až 5 000 Kč se splatností 30 dnů. Abyste půjčku měli skutečně zdarma, tedy bez poplatků a úroků, tak je nutné částku splatit v řádném termínu. Pokud nesplatíte, tak hrozí vysoké penále a půjčka se tak prodraží. Splatíte-li však včas, tak nic neplatíte a můžete si jako ověřený klient půjčit vyšší částku (až 12 500 Kč). Zaplo půjčky patří mezi hojně využívané. Pokud vás nabídka zaujala, zažádejte rychle o půjčku po internetu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články