Pronto půjčka

24.05. 2016 • Půjčky a hypotéky

Půjčit si peníze je tak snadné, doslova tak, jako když lusknete prsty. Připojení k internetu, trvalé bydliště na území ČR a věk nad osmnáct let, rázem to půjde doslova jako po másle. Když je ale alternativ hodně, určitě se těžko vybírá, hlavně když reklama neřekne tak docela vše a zdůrazní pro potenciální zákazníky jen to milé a pěkné. Naštěstí je zde náš srovnávač, který je Vám plně k dispozici a zcela nezávazně poradí nějakou zajímavou volbu.

Co taková Pronto půjčka?

Mezi zajímavé možnosti, jež rozhodně není důvod odmítnout, se řadí třeba taková Pronto půjčka. V čem spočívá, kolik si můžete půjčit a na jak dlouho? Inu, až padesát tisíc korun na dobu dvou let, se splácením proto není třeba nijak spěchat! Předčasné splacení je samozřejmostí, navíc můžete peníze využít naprosto na cokoliv, nejste ničím a nikým limitováni! Bez ručitele a navíc i bez poplatků, prostě platíte jen předem dohodnutý úrok. Přehledná smlouva je samozřejmostí, bez ní by to dnes ani v nejmenším nešlo!

Bleskové schválení žádosti je naprosto jasná věc, transparentní jednání poskytovatele dělá právě z Pronto půjčky skvělou alternativu pro každého, kdo má zájem o dlouhodobější půjčku – třeba z důvodu potřeby náhrady za vysloužilou elektroniku nebo kvůli koupi ojetého vozu, možností je vážně dost. Ověřte si vše v tabulce splátek, bude to prostě hračka. Potvrzení o příjmu, číslo bankovního účtu a dva doklady totožnosti, to je vše, co potřebujete mít u sebe při žádosti právě o tento nebankovní úvěr!

Půjčit si mohou i cizinci

Že si mohou půjčovat jen lidé s českou občankou? Chyba lávky, spoustu možností je dnes totiž i pro cizince. Je pravda, že produkty jako půjčka pro cizince nenabízí v moderní době zdaleka každý, ale kdo chce, ten si poskytovatele za chvíli najde. Jde to opravdu snadno, rychle a bez rizika. Schválení je otázkou chvilky, u cizinců se rovněž neprozkoumává finanční minulost a důvěra je na prvním místě, tak to má ostatně být všude. Nezapomínejte, ale prosím na to, že takzvané RPSN určuje nejvíc. O výhodnosti nebo nevýhodnosti úvěru do největší míry rozhoduje právě tato cifra. 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články