Půjčka7 - představujeme vám zajímavé půjčky

20.02. 2020 • Půjčky a hypotéky

Je-li třeba půjčit peníze opravdu rychle, nebývají klasické banky tím nejžhavějším želízkem v ohni. A právě to otevírá prostor nejrůznějším nebankovním společnostem, které si svých klientů opravdu váží. Jednou z nich je i Půjčka7, slibující peníze do 15 minut. Je to skutečně možné, nebo jde jen o nekalý trik?

Jedná se o službu z oblíbené kategorie „půjčka před výplatou“. Půjčit si tak můžete jen několik tisíc a překlenout tak nepříznivé období opravdu za pár minut. Vyhnete se tak narůstání dluhů např. za energie nebo nepříjemné situaci v obchodě ve chvíli, kdy na účtu jednoduše nemáte dost peněz.

Půjčka7 – je opravdu věrohodná?

Solidnost poskytovatele poznáme podle toho, jak se staví k možnosti nebezpečného předlužení svých klientů. V podmínkách Půjčky7 najdeme toto:

  • platný občanský průkaz,
  • bezdlužnost (resp. absence neuhrazených dluhů),
  • vlastní příjem,
  • vlastní bankovní účet,
  • telefonní číslo a email,
  • svéprávnost.

Jde tedy o dobrý signál zodpovědnosti poskytovatele, který si předem prověří, zda na splátky máte a podle toho vám nabídne výši půjčky i délku splácení.

Kolik je možné si půjčit?

Půjčka7 nabízí svým věrným klientům možnost zapůjčení až 20 000 Kč a to v termínu, jenž si sami vyberete. Základní splatnost úvěru je 28 dní, v případě potřeby jí ovšem lze i prodloužit. Navíc bývají k dispozici nejrůznější slevové kupóny a bonusy, jež vás zbaví například některých nepříjemných poplatků.

O výšce půjčky i délce splácení si rozhodujete sami za pomoci inteligentního posuvníku přímo na internetových stránkách půjčky. Přehledně se tak dozvíte, kolik zaplatíte, jaké bude vaše RPSN a všechny další úvěrové náležitosti.

Půjčka7 před vámi nic neskrývá. Je dostupná 24 hodin a 7 dní v týdnu a peníze vám na účet doručí opravdu do 15 minut.

Řádným klientům navíc nabízí i věrnostní program, přehledné formality bez zbytečného papírování a především pohodlí. O půjčku si můžete zažádat kdykoli a kdekoli – třeba v autobuse cestou domů z práce nebo v obchodě. A to se rozhodně vyplatí.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články