Podlaha je základ domova

02.02. 2019 • Tipy a rady

Nová podlaha v domě nebo v bytě by rozhodně nevynikla, kdybyste ji u zdi elegantně a vkusně nezakončili. K tomu slouží přechodové lišty. Právě na tento na první pohled nenápadný, a přesto nepostradatelný sortiment se specializujeme v naší společnosti PROFIL Team. Ta vznikla v roce 2003 a od té doby ušla pořádný kus cesty. Podlahové lišty, ukončovací lišty a schodové lišty nabízíme v mnoha různých podobách, variantách a barevných druzích.

Naší snahou je, aby si vybral každý zákazník, bez ohledu na to, v jakém stylu si zařizuje své bydlení. Zboží odebíráme od prestižních evropských společností, které jsou zárukou kvality, profesionality a špičkové úrovně. Pokud jde o materiál, podlahové profily a lišty si můžete vybrat z pestrého množství odstínů eloxovaného hliníku.

Velmi oblíbené a vyhledávané jsou i takové, které díky fólii, imitující vzhled dřeva, jsou od skutečného, přírodního materiálu k nerozeznání. Specializujeme se také na lišty z PVC nebo na soklové profily a další, doplňkový sortiment v této oblasti. Sklad neustále doplňujeme, aby zákazník obdržel zboží co nejrychleji.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články