GE Money Bank - investiční služby

25.12. 2014 • Investice

Investujte své vydělané peníze, nebo své volné finanční prostředky a GE Money bank se vám už o všechno ostatní postará. Výhody podílových fondů u GE money bank jsou velké. Nabízejí možnost výrazně vyššího zhodnocení, než jakýkoliv jiný běžný účet u cizích bank nebo něž obyčejný termínovaný vklad a k tomu navíc GE money bank nabízí pomoc s rozhodnutím, do jakého fondu finance nechat zhodnocovat. O vaše peníze se starají vyškolení odborníci, kteří se o investování zajímají dlouhou dobu a dennodenně sledují pohyby na trzích, kde podílové fondy obchodují a zhodnocují kapitál. Uzavření těchto služeb a správa vašich peněz v podílových fondech je zcela zdarma, tohle ovšem neplatí pro fyzické osoby, kterým jsou účtovány poplatky podle ceníku, který můžete najít na stránkách GE money bank v sekci investic.

Investice do podílových fondů

Podílové fondy pro vaši rodinu, tyto podílové fondy od GE money bank jsou vhodou cestou ke zhodnocování vašich rodinných financí, které máte naspořené ale potřebujete je reinvestovat, aby vám mohly vydělat další peníze. K tomu slouží tento program Základní rodina od GE moeny bank. Do začátku vám stačí pouze 300 korun, abyste mohli začít zhodnocovat. K dispozici jsou tyto fondy: GE moeny balancovyný fond, jedná se o smíšený fond, který investuje do dluhopisů, akcií a komodit, hlavě do bezpečného zlata. Výnos tohoto fondu může být až 5 procent za rok. Další fond od GE money, pod názvem chráněný fond, který má konzervativní investiční profil dokáže vaše finance zhodnotit až o 9 procet za rok, což je velmi výhodné a poplatky se pohybují kolem 1 procenta.

Podílový fond Rozšířená rodina

Podílove fondy rozšířená rodina je fond pro větší rodiny, které rády investují a zhodnocují své peníze, tato nabídka nejde uzavřít na všech pobočkách GE moeny bank a je třeba mít zvláštní účet pro podílové fondy. Výhoda podílového fondu pro rozšířené rodiny je, že peníze nejsou vázany na výpovědní lhůtu. Taky tady platí, že můžete investovat už od 300 korun. V tomto programu od GE moeny bank je možnost investovat až do pěti podílových fondů. Tyto fondy se řadí do dynamického až velmi dynamického investičního profilu. Poplatky za podílové fondy se pohybují od 2 do 3 procent ale dokážou vám udělat velmi slušné zhodnocení, které u těchto typů fondu nikdy nedostanete, jedná se až o 16 procent ročne. Tyto fondy taktéž investují do akcií různých společností a do investičních certifikátů.

Podílové fondy mimo GE Money

Pro ostřílené investory nabízí GE money bank podílové fondy třetích stran, kde lze snadno založit účet za velmi výhodných podmínek, investovat můžete začít už pouhým zadáním příkazu k úhradě nebo peněžním převodem na váš investiční účet. Fondy se rozdělují na fondy krátkodobých dluhopisů, kde je poplatek pouze 0.35 procent, investiční profil je velmi konzervativní, to znamená že jde o bezpečné investování, avšak zhodnocení se pohybuje okolo 1.5 procenta za rok, což je daň za bezpečnost investice. Co je velmi zajímavé, jsou akciové/komoditní fondy, kde je sice poplatek až 3 procenta ale investiční profil je dynamický, to znamená vysoké zhodnocení za rok, GE money bank nabízí až 15 těchto fondů, takže je z čeho vybírat. Průměrné zhodnocení je kolem 15 procent za rok.

Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění od GE money bank nabízí klidné investice bez obav z neočekáváných situací, jako je smrt, nebo trvale zranění živitele, který nebude moct nadále vydělávat peníze a živit rodinu. Tyto speciální fondy pro účely investic do životního pojištění zhodnocují finance na vaši vybrané zvolené investiční strategii ušitou na míru pro vaše momentální ale i budoucí potřeby. Díky tomu, že je zvolená investiční strategie ušita na míru dokáže vám příjemně zhodnocovat vaše aktiva. Tyto investiční pojištění od GE moeny bank vám zajistí finanční stabilitu rodinného příjmu dnes i do budoucna v případě, že se stane nějaká nepříznivá událost, která by vám mohla nakazit vaše finanční čerpání pro chod domácnosti.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Investice'
Tipy na jiné články