Revolvingový úvěr Cetelem

25.11. 2013 • Půjčky a hypotéky

Možná už jste někdy slyšeli pojem revolvingový úvěr, ale třeba úplně přesně nevíte, oč se jedná. To se nyní pokusíme změnit a vysvětlíme jeho zákonitosti a také to, jakou možnost nabízí společnost Cetelem. A co že to tedy vlastně je takový revolvingový úvěr? Jedná se o automaticky obnovovaný úvěr, z něhož se dají čerpat finance až do výše stanoveného úvěrového rámce. Nevyčerpaná část úvěru se potom automaticky navyšuje o část uhrazených splátek po odečtení úroků a dalších objednaných plateb. Tím se zvyšuje možnost pro nové čerpání úvěru do výše úvěrového rámce.

Cetelem - půjčky a úvěry

Společnost Cetelem patří na našem trhu už ke stálicím a jedná se o prověřenou nebankovní společnost. Také se řadí mezi největší poskytovatele komplexních finančních služeb. Firma nabízí osobní půjčky, úvěry na vozidla či kreditní karty. A mezi nabízenými službami najdete i zmíněný revolvingový úvěr. Revolvingové úvěry mají v nabídce všechny bankovní instituce a vybrané nebankovní společnosti, k nimž patří právě Cetelem. Jak již bylo uvedeno, při tomto druhu úvěru můžete už splacenou část úvěru opakovaně použít. 

Revolvingový úvěr Cetelem patří právě k vybrané společnosti úvěrů nabízených nebankovními společnostmi. Cetelem nabízí hlavně půjčky a úvěry, mezi které spadá i revolvingový úvěr. V zásadě si můžete vypůjčit na cokoliv, využití peněz záleží pouze na klientovi. Klidně můžete vypůjčené peníze použít ke sloučení půjček. Revolvingový úvěr Cetelem zajišťuje přísun finančních prostředků z už zaplacené části úvěru, což se může hodně hodit v případě, kdy splatíte jednu část úvěru a najednou nečekaně potřebujete více peněz, než kolik máte aktuálně k dispozici. Díky tomu se dají využít možnosti revolvingu a dá se použít k úvěr již zaplacená částka.

Podobnost revolvingového účtu s kontokorentem

Dá se říct, že revolvingový úvěr je velice podobný kontokorentnímu úvěru. Revolvingový úvěr Cetelem s sebou přináší možnosti úvěru s postupným splácením a opětovným čerpáním. Tento typ úvěru v České republice neposkytuje příliš nebankovních společností. Cetelem si to ovšem může dovolit, protože se jedná o jednu z největších nebankovních společností na našem trhu a má poměrně stálou pozici. 

Revolvingový úvěr Cetelem se celkem hodí pro menší i větší úvěry, pro firmy i pro jednotlivce. Ale revolvingový úvěr není jedinou zajímavou službou, které společnost Cetelem svým potencionálním klientům nabízí. Společnost také nabízí finanční služby v oblasti půjček a jejich konsolidací. Dále také má výhodné nákupy na splátky, možnost získání kreditní karty Cetelem, ale třeba i úvěry na automobil. Revolvingový úvěr Cetelem má poměrně výhodné podmínky a často výhodnější než bankovní instituce. Vybrat si samozřejmě můžete i některou z dalších nabízených služeb. 

Lidé mají často z nebankovních společností špatný dojem a bojí se o to, že by firma nemusela být příliš stabilní. O to se ovšem v případě společnosti Cetelem není potřeba být, protože se z dlouhodobého pohledu jedná o velkou a stabilní firmu na poli finančních služeb, takže se o solidnost a bezpečnost úvěrových služeb nemusíte vůbec obávat.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články