Rychlá půjčka Zaplo

28.10. 2020 • Půjčky a hypotéky

Vybrat si správnou půjčku bývá někdy opravdovým oříškem. A to jednak proto, že je jich na trhu opravdu mnoho a jednak proto, že občas se můžou pod skvělými půjčkami skrývat například další poplatky. Pojďte se s námi podívat na nebankovní společnost Zaplo, která nabízí rychlou půjčku.

Charakteristika

Stránky Zapla jsou velmi přehledné. Hned na hlavní stránce jsou důležité informace spolu s kalkulačkou půjčky. Zaplo nabízí první půjčku do 16 000 Kč zdarma na 30 dní, a to s úrokem a RPSN 0 %. To je však zároveň podmínkou. První půjčka od Zapla nesmí přesáhnout tuto částku. Pokud si ale od této nebankovní společnosti půjčujete podruhé, pak už si můžete půjčit až 30 000 Kč. U tohoto úvěru je pak úrok započítáván a stejně tak i RPSN.

Zaplo půjčka nabízí také několik výhod. Například rychlé vyřízení úvěru, půjčku i v hotovosti a co je hlavní, žádné další skryté poplatky. Vyřízení půjčky probíhá ve dvou krocích. Prvním je zažádání, kde vyplníte žádost, a společnost vám odpoví během několika minut. Druhým je pak už samotné získání peněz, a to do 15 minut od schválení. Peníze si můžete vyzvednout i v některé z prodejen GECO.

S krátkodobými půjčkami je to tak, že není možnost uzavřít pojištění schopnosti splácet. Je to velká nevýhoda, ale celkem logická. Takový typ pojištění se totiž uzavírá pouze za předpokladu dlouhodobého splácení.

Rychlá půjčka Zaplo je určená na všechno. Ať už potřebujete koupit novou televizi, sedačku, lednici či mikrovlnnou troubu. Na důvod půjčky se vás nikdo ptát nebude. Rozhodně však nepočítejte s tím, že díky ní budete refinancovat stávající úvěry. Společnost Zaplo tuto možnost svým klientům nenabízí.

Příklad první a opakované půjčky

Jako příklad prvního úvěru si vezmeme částku 5000 Kč, kterou bychom si chtěli půjčit. Splatnost této částky je 30 dní. Úroková sazba i RPSN jsou 0 %. To tedy znamená, že celková splatná částka je 5000 Kč a celkové náklady jsou 0 Kč.

Jako příklad úvěru druhého uvedeme částku 7000 Kč se splatností opět 30 dní. Roční úrok v tomto případě činí 279,83 % a RPSN 1141,2%. Celková splatná částka tedy vychází na 8610 Kč, z čehož vyplývá, že celkové náklady činí 1610 Kč.

Upozorňujeme, že tyto příklady platí pouze při řádném splacení bez prodloužení. Jedná se pouze o ukázkový příklad.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články