Rychlé půjčky ihned na účet

10.03. 2014 • Půjčky a hypotéky

Potřebujete rychle peníze na účet a nikdo ze známých vám zrovna nemůže půjčit, nebo si od nich prostě půjčovat nechcete? V takovou chvíli určitě budete hledat řešení, jež by dokonale uspokojilo vaše potřeby. Rozhodně nemá smysl se obracet na bankovní instituce, jelikož vyřízení takové žádosti o zapůjčení peněz u nich trvá příliš dlouhou dobu. Naštěstí na trhu fungují některé společnosti, díky nimž si můžete půjčit peníze velice rychle. Navíc často si nemusíte půjčovat ani nijak závratné obnosy.

Crediton, Perfect Money

Jedny z nejrychlejších půjček na účet nabízí společnost Crediton. Firma nabízí SMS půjčky, on-line půjčky a krátkodobé půjčky bez registru. Stačí si zažádat a peníze poměrně brzy přistanou na vašem bankovním účtu. Vyřízení půjčky trvá většinou méně než 24 hodin. Na webových stránkách společnost si jednoduše nastavíte, kolik korun chcete půjčit  a na jakou dobu zápůjčku potřebujete. Podle nastavených hodnot se vypočítává RPSN a měsíční procentní sazba, což vidíte přehledně ukázané v tabulce po pravé straně. Po vybrání stačí zažádat o půjčku, vyplnit požadované údaje a s největší pravděpodobností se brzy dočkáte zapůjčených peněz.

Další možnost představuje zapůjčení peněz od společnosti Perfect Money. Firma inzeruje možnost získání rychlé zápůjčky do výplaty, kdy první zápůjčka je zcela zdarma, aby si klienti vyzkoušeli firmu, a firma si vyzkouší platební morálku klienta. Od Perfect Money se sice nedočkáte nějakých závratných peněz, ale pokud potřebujete půjčit opravdu svižným tempem, pak se jedná o velice zajímavou možnost. Firma osvědčených klientům půjčuje v rozmezí od jednoho tisíce do pěti tisíc korun. Splácení včas se určitě vyplatí, protože jinak by následovaly nepříjemné poplatky navíc, kdy se zápůjčka nevyplatí.

SMS půjčky

Zapůjčit si můžete také peníze za pomoci nebankovní SMS půjčky. Na zažádání o peníze většinou postačí jediná SMS zpráva a během několika málo okamžiků už budete mít peníze na vlastním bankovním účtu. SMS půjčku nabízí třeba společnosti Kredito24, Via SMS, Simplepujcka.cz nebo Click Credit. V drtivé většině případů se jedná o opravdu krátkodobé půjčky, kdy si od poskytovatele zapůjčíte menší obnos, který potřebujete na jednorázovou rychlou platbu, když nemáte vytvořenou dostatečnou finanční zálohu.

Výhody a nevýhody rychlých půjček

Mezi kladné stránky rychlých půjček se dá zařadit jejich primární vlastnost, která je jasná již z názvu, tedy rychlost. V případě, že potřebujete opravdu honem zaplatit nějakou menší sumu, pak si můžete vzít rychlou půjčku, která se dá celkem snadno splatit. Další výhodou je právě jednoduchost splacení, kdy se oproti dlouhodobým půjčkám nezavazujete k náročnému splácení na dobu několik let. Zde jednoduše splatíte vypůjčený menší obnos po další výplatě a nemusíte se starat, jestli budete mít stejnou práci s totožným finančním ohodnocením i za několik let, abyste dokázali bezpečně splácet a neobávali se dluhové spirály.

Ovšem existují také zápory. Tím největším je výška úrokové sazby a RPSN, která je mnohonásobně vyšší než u běžných půjček právě proto, že si peníze zapůjčujete na krátkou dobu. Pokud nesplníte podmínky smlouvy, pak se můžete obávat velkých sankčních poplatků. Pro někoho může také nevýhodu představovat to, že si lze zapůjčit pouze nižší obnos, když by bylo zapotřebí několik tisíc navíc. Navíc se jedná o nebankovní půjčky, se kterými jsou spojena také určitá rizika na rozdíl od bankovního sektoru.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články