Vhodná nebankovní půjčka na českém trhu. Která to je?

13.02. 2017 • Půjčky a hypotéky

Úvěrový trh je mimořádně pestrý. Hlavně v nebankovním sektoru narazíte na několik desítek různých poskytovatelů. Vhodná nebankovní půjčka je často připravena tam, kde byste to možná nečekali. Poraďte se nejprve s naším srovnávačem, ať víte obratem více! Trh s půjčkami se totiž mění ze dne na den, a pokud jste si půjčovali peníze vloni touto dobou, určitě nemůžete počítat, že vše zůstalo takzvaně při starém.

Výhodnější nabídky doslova každý den

Změny přicházejí nečekaně a může za ně často silná konkurence. Jednoduše, poskytovatel A musí trumfnout poskytovatele B, aby se udržel na trhu a pokud možno i přilákal další potenciální klienty. Není to vždy jednoduchá záležitost, ale na tomto konkurenčním boji vydělává vždy a pouze ten, kdo si chce půjčit. Odpadají totiž neuvěřitelné poplatky, nad kterými se ještě před pár lety rozčiloval nejeden klient nebankovních společností. Vyřízení půjčky je zdarma, žádné poplatky předem na vás nečekají. Vše bude velmi jednoduché, žádný strach!

Dohodnutí půjčky trvá řádově minuty, všechno se odehraje přes internet, odpadají tedy potupné a nekonečné fronty, které unaví člověka dříve, než by čekal. Nebude zapotřebí množství dokumentů a potvrzení, postačí opravdu jen doklad totožnosti a doložení trvalého příjmu. To je totiž nutností, pokud si půjčujete řádově desítky tisíc korun. U mikropůjček není nutné vždy příjem dokládat, ale u větší sumy už ano.

Jednou ze zajímavých alternativ je Kredito24

Půjčili jste si někdy v minulosti u Kredito24? Rozhodně jde o skvělou nabídku. Kredito24 půjčka umožňuje získat až patnáct tisíc korun na dobu třiceti kalendářních dnů. Není tedy kam spěchat, půjčíte si do výplaty a až přijde na účet pravidelná suma od zaměstnavatele, peníze jednoduše vrátíte zpět. Bez poplatků navíc ani jiného zdržovacího mechanismu, výplata peněz proběhne prakticky ihned.

  • ·         Bezúčelová půjčka, nikdo se nebude ptát, proč si vlastně půjčujete peníze.
  • ·         Minimum pro úvěr je tisícikoruna, maximum 15 tisíc, jinými slovy maximální flexibilita a volnost.
  • ·         Bez nutnosti osobního jednání, stačí mít po ruce jen číslo občanského průkazu.

Půjčka je tedy sjednatelná snadno, nemusíte tomu obětovat celé odpoledne čekáním někde na pobočce. Jde to i mnohem jednodušeji, než si vůbec myslíte!

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články