Bojíte se, že vám v důchodu nikdo nepůjčí? Nemusíte.

08.04. 2016 • Tipy a rady

Občas si potřebuje půjčit každý, a to někdy dost naléhavě. Platí to vlastně pro všechny věkové skupiny, takže na dnešním úvěrovém trhu najdete samo sebou i takzvané půjčky pro důchodce. I když některé nebankovní společnosti nepůjčují lidem, kteří dosáhli věku sedmdesáti let a více, je tu na druhou stranu početná skupina takových, které neberou v potaz při odklepnutí půjčky žádné věkové omezení. Stačí jen několik málo podmínek, které se musí splnit – je to české občanství a trvalý pobyt na území ČR, to je vlastně prakticky vše, co je třeba!

Dobrá šance úplně pro všechny

Co třeba půjčka BB Finance? Je to rozhodně dost zajímavá varianta pro každého, mladé i penzisty, stačí si jen nezávazně požádat a zjistit všechny důležité podmínky doslova během pár minut! Pětačtyřicet tisíc korun za měsíc je maximum toho, o co můžete požádat. Krátkodobé finanční trable se pak díky BB podaří uhasit s naprostou bravurou, peníze totiž budete mít k dispozici prakticky obratem. Dokládat důvod půjčky rozhodně nemusíte, musíte být jen starší jednadvaceti let, dokázat pravidelný příjem a mít české státní občanství (plus i trvalý pobyt v ČR). Jen tyto body je nutné splnit a už si můžete počítat, co je za půjčku třeba nakoupit a za kolik.

Peníze potřebují i matky na mateřské

Půjčky na mateřské dovolené dnes nejsou žádné tabu, rodinný rozpočet je často napjatý k prasknutí a rozhodně se nedá říct, že by nějaká ta tisícikoruna prostě nepomohla. Nákup plenek nebo pořízení základních potravin, prostě všechno něco stojí a ty peníze se musí najít. Pokud však přechodně nelze vyjít s rozpočtem, není jiné možnosti, než si někde půjčit. Nebankovní společnosti často nabízejí výhodné alternativy, mezi něž se řadí třeba možnost půjčit si napoprvé zdarma. Prostě bez úroků a poplatků navíc, splatíte včas a nebude to ani koruna navíc, jak jednoduché a lákavé!

Krátkodobé půjčky oceňuje stále více tuzemských klientů a rozhodně není důvod, abyste v budoucnu mezi ně také nepatřili. Vždyť rychlost sjednání a nízká úroková míra je skvělá záležitost úplně pro všechny, co to zrovna v danou chvíli potřebují! 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články