Gastro vybavení Promos Trading s.r.o.

07.12. 2018 • Tipy a rady

Hledáte obchodního partnera, který vám pomůže vybrat nejvhodnější gastro vybavení do vaší provozovny? Pak jste na té správné adrese. Již 17 let dodáváme stroje, gastro zařízení a materiál všem, kteří se pohybují v oblasti profesionální gastronomie a potravinářství. Mezi naše zákazníky patří firmy, které provozují velké kuchyně, restaurace a výrobny nejrůznějšího druhu. Víme, že práce v gastroprovozu je náročná ve všech ohledech. 

Proto každému klientovi poradíme, jak co nejlépe toto pracoviště vybavit, aby vše běželo jako na drátkách. Nabízíme konvektomaty, které jsou alfou a omegou každé moderní kuchyně, profesionální myčky nádobí od špičkových světových výrobců, a také celou plejádu sofistikovaných kuchyňských robotů. Kromě poradenství a dodávky vybavení se postaráme i o nezbytné opravy elektrických a plynových spotřebičů. Jsme rovněž k dispozici i vašim zaměstnancům, které ochotně proškolíme. 

Nabízíme i nerezový, variabilní gastro nábytek. Hodí se do hotelových kuchyní, restaurací, školních kuchyní, ale i do bufetů a dalších podobně zaměřených provozoven. Kromě gastro zařízení se specializujeme i na vybavení prádelen.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články