Půjčka online do 10 min

02.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Půjčit si přes internet v klidu domova je v poslední době opravdu jednoduché a rychlé. Pokud hledáte možnost, jak si půjčit peníze opravdu rychle (dokonce do 10 min od vyplnění online žádosti o půjčku) a od spolehlivého poskytovatele, tak pro vás máme několik tipů na tyto prověřené nebankovní půjčky online .

Rychlá půjčka od banky

Půjčit si můžete od banky. To je však velmi zdlouhavý proces, kdy banka velmi podrobně prověřuje vaši schopnost splácet (bonitu). S nadsázkou se dá říct, že půjčku od banky dostanete pouze v případě, že objektivně žádnou půjčku nepotřebujete (= máte dost vysoký výdělek a úspory peněz). Výhodou banky je mnohdy nižší cena za půjčku vyjádřená v RPSN  - roční procentuální sazbě nákladů. Také si u banky můžete zapůjčit vyšší obnost. To u nebankovních společností je v zásadě limit několik desítek tisíc, zpravidla je rozmezí půjček 500 až 15 000 Kč s krátkou dobou splatnosti (obvykle maximálně 28 až 45 dní).

Rychlá půjčka do 10 minut od nebankovních společností

Na rozdíl od bankovních společností jsou v půjčování peněz a vyřizování žádosti nebankovní subjekty značně rychlejší a flexibilnější.Nebankovní společnosti se specializují hlavně na malé půjčky s krátkou dobou splatnosti. Typickým příkladem je půjčka 5 000 Kč  se splatností 15 až 30 dní (také známé jako půjčky do výplaty).

Jak taková půjčka online do 10 min probíhá?

V prvé řadě je nutné zmínit, že časový údaje 10 či 15 minut neznamená fakt, že byste měli během této doby peníze na účtu. Zpravidla se jedná o marketingový tah nebankovních společností, aby upoutaly pozornost pro své rychlé půjčky. Ve skutečnosti 10 min znamená průměrnou dobu posouzení vaší online žádosti, kterou vyplníte v pohodlí domova přes internetový formulář.

Má půjčka online nějaké nevýhody?

Jako v každé oblasti, i u nebankovních půjček musí být člověk velmi ostražitý. Trh je nasycen celou řadou podvodných firem a v záplavě konkurenčních subjektů není snadné vybrat prověřenou a spolehlivou firmu. Doporučujeme tedy dávat přednost stabilním firmám a vyhnout se pochybným společnostem, na které jsou na internetu negativní recenze. Mnohé prozradí už samotné internetové stránky společnosti a styl komunikace.

Jednou z nevýhod nebankovních půjček online do 10 min je jejich relativně vysoká cena. Obvykle se neplatí žádný úrok, jedná se tedy o bezúročné půjčky. Trik je v poplatku za půjčku. Například za půjčku 5000 Kč na 30 dní můžete zaplatit navíc 500 až 1 500 Kč ve formě poplatku za zápůjčku. 

Výhody rychlých online půjček

Mezi zásadní výhody půjček online patří jejich rychlost posouzení žádosti a případný převod peněz na váš bankovní účet. Pokud například požádate o online půjčku do 12 hodin, je vaše žádost schválena, pošlete 1 Kč na ověření bankovního účtu, tak máte vypůjčené peníze na účtu zpravidla druhý den. V případě, že jste stálý zákazník nebankovní společnosti, tak je převod peněz ještě rychlejší, obvykle již do několika minut (v případě zrychleného bankovního převodu).

Půjčka online od Kredito24

Pojďme si nyní představit jednoho poskytovatele rychlých online půjček - Kredito24. Tato společnost nabízí rychlé půjčky online prakticky pro všechny. Pokud vás trápí nezaplacené faktury, nevyřízené pokuty za parkování nebo rychlou jízdu, případně vás potkal jiný nenadálý finanční výdej, tak můžete zkusit půjčku právě od Kredito24 .

Kredito24 vám půjči bezúčelově až 15 000 Kč. Jste-li prvním klientem, tak si jako první půjčku můžete zvolit maximálně 5 000 Kč. Celý proces vyřízení a schválení žádosti trvá 15 minut. Systém funguje 24 hodin denně, takže o půjčku můžete zažádat klidně ve 2 hodiny v noci.

Pro vyřízení rychlé online půjčky nepotřebujete dodatečné náklady, skryté poplatky a nezažijete klasické triky společností ve formě titěrného písma smlouvy.

Pro získání online půjčky Kredito24 nejprve vyplníte online žádost s částkou, kterou chcete půjčit. Poprvé si můžete půjčit 5 tis., druhá půjčka je limitována na 7 tis. S dalšími půjčkami se limit zvyšuje až na maximálních 15 000 Kč.

Pro ověření vaší totožnosti je nutné zaslat 1 Kč z bankovního účtu, kam budete chtít zaslat online půjčku.

Jakmile je půjčka schválena, je zahájen převod peněz. V závislosti na typu banky můžete čekat peníze do několika minut.

Půjčku můžete splatit předčasně, nebo si naopak dobu splatnosti prodloužit.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články